مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی

مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد.

یکی از شرایط رسیدن به تولید حداکثر در واحد سطح و همچنین بهبود کمی و کیفی عملکرد محصولات کشاورزی، مدیریت تلفیقی آفات و خسارت ناشی از عوامل بیماریزا است که این وظیفه مهم بر عهده متخصصین گیاه پزشکی است. به طور کلی شناسایی آفات به لحاظ مورفولوژیک، بیولوژیک، فیزیولوژیک و مولکولی و ارائه راهکارهای عملی در راستای کنترل و مدیریت این آفات و همچنین برآورد خسارت های احتمالی این آفات بر عهده مهندسین کشاورزی گیاه پزشکی است.

انجام پایان نامه گیاه پزشکی

رشته مهندسی کشاورزی گیاه پزشکی در مقطع ارشد و دکتری شامل دو گرایش حشره شناسی کشاورزی و بیماری شناسی گیاهی است. دانشجویان و محققان می توانند تا مقطع دکتری در این دو گرایش ادامه تحصیل دهند در حال حاضر دکتری حشره شناسی و دکتری بیماری شناسی بالاترین رده های تحصیلی در این رشته هستند.

انجام پایان نامه حشره شناسی گیاه پزشکی

گرایش حشره‌شناسی یکی از گرایش‌های رشته مهندسی گیاه‌ پزشکی در مقطع ارشد و دکتری می باشد در این گرایش مباحث مربوط به حشرات و آفات بیماریزای گیاهی و روش‌ های کنترل آنها اعم از شیمیایی و بیولوژیکی مورد بررسی قرار می گیرد. در مقطع دکتری حشره شناسی محققان گرامی با سیستماتیک حشرات، زیست شناسی حشرات، اکولوژی حشرات، فیزیولوژی حشرات، ژنتیک مولکولی حشرات، کنه شناسی تخصصی و موضوعاتی از این قبیل آشنا می شوند و به تحقیق می پردازند.

انجام پایان نامه بیماری شناسی گیاه پزشکی

گرایش بیماری شناسی یکی از دیگر از گرایش های گیاه پزشکی در مقطع ارشد و دکتری می باشد. در این گرایش فیلدهای تحقیقاتی زیادی اعم از نماتدها، قارچها، باکتری ها و ویروس ها گیاهان مختلف مورد بررسی قرار می گیرند. در دکتری بیماری شناسی محققان به بررسی مباحث تخصصی در زمینه قارچ شناسی، ویروس شناسی، نماتد شناسی، بیماری های غیرانگلی و انگل های گلدار، پروکاریوت های بیماریزا و روش های مدیریت آنها می پردازند که در روشهای مدیریت بیشتر مدیریت تلفیقی و بیوکنترل آنها به دلیل مسائل زیست محیطی از اولویت های اصلی می باشد.

نرم افزارهای انجام پایان نامه گیاه پزشکی

در ذیل برخی از رایج ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای رشته بیمارشناسی و حشره شناسی کشاورزی اشاره شده است:

انجام پایان نامه گیاه پزشکی با نرم افزار SPSS: این نرم افزار بیشتر برای تجزیه و تحلیل دیتاهای حاصل از بررسی های آزمایشگاهی در رشته بیماری شناسی و حشره شناسی کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام پایان نامه گیاه پزشکی با نرم افزار SAS: این نرم افزار بیشتر برای تجزیه و تحلیل دیتاهای حاصل از بررسی های میدانی و گلخانه‌ای در رشته بیماری شناسی و حشره شناسی کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد بالاخص زمانی که طرح های آزمایشی مبتنی بر فاکتوریل یا طرح هایی با بیش از دو فاکتور مورد بررسی قرار می گیرد.

نرم افزارهای بیوانفورماتیکی: همچنین نرم افزارهای بیوانفورماتیکی برای طراحی پرایمر و شناسایی گونه های بیماریزای جدا شده از منطقه ریزوسفر گیاهان و غیره مورد بررسی قرار می گیرند. منجمله این نرم افزارهای می توان به نرم افزارهای primer express، primer-Bioniformatics ,، SnapGene و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی – مشاورتز

قابلیت های موسسه در انجام پایان نامه گیاه پزشکی

موسسه آموزشی مشاور در تز آماده است تا راهنمایی و مشاوره انجام پایان نامه و رساله های مهندسی کشاورزی گیاه پزشکی را برعهده بگیرد چرا که موسسه آموزشی مشاور در تز مفتخر به داشتن همکاری تؤام و مستمر با اساتید و متخصصان صاحب نظر در این رشته برای افزایش دانش و ارتقای سطح علمی دانشجویان گیاه پزشکی در حیطه های مختلف بالاخص مشاوره و راهنمایی برای انجام پایان نامه و رساله های خود است.

ژورنال های مهم برای چاپ مقاله در رشته بیماری شناسی و حشره شناسی کشاورزی

برخی از ژورنال های تخصصی حشره شناسی و بیماری شناسی گیاهی در ذیل آورده شده است:

 • Current Opinion in Insect Science
 • Insect Biochemistry and Molecular Biology
 • Systematic Entomology
 • Ticks and Tick-borne Diseases
 • Pest Management Science
 • Journal of Insect Physiology
 • Apidologie
 • Journal of Apicultural Research
 • Insects
 • Parasite
 • European Journal of Soil Biology

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه کشاورزی گیاه پزشکی

در موسسه مشاورتز ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم:

 • بر اساس علاقه مندی های دانشجو و اساتید وی موضوعات متنوع، کاربردی و جدید از طرف متخصصین موسسه مشاورتز ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید استاد راهنما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با استانداردهای دانشگاه محل تحصیل ارائه می شود.
 • پس از تصویب پروپوزال، بسته به تقاضای دانشجو نوع همکاری تعیین می شود. دانشجو می تواند در زمینه اجرای تمامی مراحل آزمایش، تجزیه های آماری و آموزش نگارش فصول مختلف پایان نامه از حمایت های موسسه مشاورتز بهره جوید.
 • پس از اتمام اصلاحات مربوط به دانشجو و اساتید راهنما و مشاور، آموزش تهیه فایل پاورپوینت جهت انجام دفاع ارایه خواهد شد.
 • در صورت تمایل، پذیرش مقاله مستخرج از پایان نامه (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) انجام می گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه گیاه پزشکی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد:

انجام پایان نامه گیاه پزشکی ، انجام پایان نامه تولیدات گیاهی ، انجام پایان نامه حشره‌ شناسی ، انجام پایان نامه بیماری شناسی ، انجام پایان نامه گیاهپزشکی ، انجام پایان نامه کشاورزی گیاه پزشکی ، انجام پایان نامه رشته گیاه پزشکی ، انجام پایان نامه ارشد گیاه پزشکی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد گیاه پزشکی ، انجام پایان نامه دکتری گیاه پزشکی ، نگارش پروپوزال گیاه شناسی ، انجام پایان نامه ارشد حشره‌ شناسی ، انجام پایان نامه ارشد بیماری شناسی