مشاوره انجام پایان نامه کارآفرینی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه کارآفرینی

مشاوره انجام پایان نامه کارآفرینی ، موضاعات و محورهای به روز این رشته در این گزارش مورد بررسی قرار می گیرد.

در سالهاي اخير شرکتهاي بسياري که خواهان باقي ماندن در جهان به سرعت در حال حرکت امروز هستتند،کارآفريني را به عنوان يکي از ملزومات رفتاري و کارکردي در نظر مي گيرند .اين پديده به همراه قابلیت تغيیردر جامعه، مي تواند موجب خلق فرصت هاي شغلي جديد گردد. کارآفريني تجديد استراتژی ها و تحول در سازمان، ورود به بازارهاي جديد و فرآيندي پويا جهت افزايش ثروت مي باشد. رشته مدیریت کارآفرینی با جذب دانشجویان علاقه مند و پرورش نیروی متخصص چگونگی پیاده سازی و تجاری سازی خلاقیت های فکری و نوآوری های علمی به محصولات تجاری را به انها آموزش می دهد.

اهداف رشته تحصیلی مدیریت کارآفرینی

کارآفريني فرآيند پوياي خلق ثروت تدريجي است. ثروث به وسيله افرادي خلق مي شود که ريسک هاي عمده اي در قالب سهم، زمان و يا تعهد کار راهه اي يا فراهم کردن ارزش براي برخي از کالاها و خدمات تحمل مي کند. کالا و خدمات ممکن است جديد يا منحصر بفرد باشد يا نباشد اما ارزش بايد تا حدي از جانب کارآفرين از طريق دريافت و تخصيص مهارتها و منابع ضروري به صورت تدريجي حاصل شود. فارغ التحصیلان رشته مدیریت کارآفرینی با توجه به دوره های اموزشی گذرانده شده در واحد های دانشگاهی و هم چنین انجام پایان نامه ارشد مدیریت کارآفرینی ضمن کسب تجربه علمی در زمینه خلق ثروت و ثروت آفرینی در عرصه تجربی و تجاری در بازارکار نیز می توانند تجربیات علمی خود را پیاده نمایند و نتایج پایان نامه خود را در عرصه عمل نیز پیاده نمایند.

محورهای کلی انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

1-کسب و کار جدید( ایجاد کسب وکار، رشد کسب وکار، بررسی مدلهای کسب وکار)

2-فناوری  ( فناورهای نوظهور، بررسی فرصت های فناورانه، توسعه کسب وکارهای فناورانه)

3- گردشگری(بررسی فرصت های گردشگری، توسعه کسب وکارهای صنعت گردشگری)

4-خدمات کشاورزی(بررسی فرصت های صنعت کشاورزی،  توسعه کسب وکارهای  صنعت کشاورزی )

5- فناوری اطلاعات سازمانی و کسب وکار اینترنتی ( ایجاد کسب وکارهای اینترنتی ، بررسی استارتاپ های اینترنتی، بررسی اکوسیستم استارتاپ های اینترنتی)

6-بخش عمومی ( توسعه و سیاست گذاری در عرصه کارآفرینی، توسعه کارآفرینی در بخش های عمومی )

توسعه

7-آموزش و ترویج کارآفرین ( توسعه مربی گری در اموزش کارآفرینی، پرورش مربیان و مشاوران کارآفرینی)

در ادامه به ارایه محورهای جزیی هر یک از این محورهای کلی می پردازیم.

توضیح محورهای جزئی انجام پایان نامه کارآفرینی

در حال حاضر موضاعات زیر به عنوان موضاعات به روز  مدیریت کارآفرینی می باشد :

1-شرکتهای دانش بنیان

2- ایجاد کسب وکارهای کوچک و متوسط

2- رشد کسب وکارهای کوچک و متوسط و طراحی مدل رشد کسب وکارها

4- اکوسیستم کارآفرینی

5-استارتاپ ها و عوامل موفقیت استارتاپ ها

6-اکوسیستم استارتاپ های ایرانی

7- بررسی مدلهای کسب وکار

 

مشاوره انجام پایان نامه کارآفرینی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه کارآفرینی – مشاورتز

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار MATLAB : نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های رشته مدیریت می باشد.

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار SPSS: نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته مدیرت، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

 

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار EViews: نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی بویژه روشهای جدید ان می باشد.چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید ضروری است در کنار اموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر Eviews نیز اشنا شوند.

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار LISEREL: لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار AMOS :این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار Gamz : یکی از پرکاربردترین نرم­افزارهای بهینه سازی، نرم افزار Gamz است که حوزه های مختلفی از علم را شامل می شود که بیشترین کاربرد آن در رشته مدیریت در جهت انجام مدیریت برنامه ریزی خطی است.

انجام پایان نامه کارآفرینی با نرم افزار pls : با توجه به موارد بالا، حجم نمونه اندک بهترین دلیل استفاده از PLS است.  این نرم افزار توان اجرای مدل با تعداد نمونه خیلی کم را دارا می باشد. یک مزیت مهم دیگر  این نرم افزار امکان استفاده از مدل های اندازه گیری با یک شاخص (سوال) در روش PLS-SEM می باشد. این روش به پژوهشگر این امکان را می دهد که بتواند در مدل پژوهشی خود از مدل های اندازه گیری با یک سوال استفاده کند.

انجام پایان نامه کارآفرینی نرم افزار  Stata : (استاتا) یک برنامه آماری چند منظوره است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۵ عرضه شد. این برنامه بین دانشگاهیان و موسسه‌های آکادمیک سراسر دنیا کاربرد فراوان دارد. اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه شناسی، مدیریت کارآفرینی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند. از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به مدیریت داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه اشاره نمود.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات مدیریت کارآفرینی

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته مدیریت  بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • Emerald: ین پایگاه علمی متعلق به انتشارات معروف امرالد است و به ارائه منابع علمی تخصصی (کتاب و نشریه)در حوزه های موضوعی مدیریت، علی الخصوص مدیریت کارآفرینی می پردازد.
  • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف مدیریت،علوم انسانی و … را شامل می شود.
  • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی رشته مدیریت کارآفرینی در آن به چاپ می رسد.

خدمات  مشاورتز در قبال انجام پایان نامه کارآفرینی

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و تحلیل های آماری و اقتصادی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای کار های آماری شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم  با مطالعه این گزارش مفید برای انجام پایان نامه کارآفرینی باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه کارآفرینی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد کارآفرینی ، انجام پایان نامه ارشد کارافرینی ، انجام پایان نامه دکتری کارآفرینی ، انجام پایان نامه دکتری کارافرینی ، انجام پایان نامه رشته کارآفرینی ، انجام پایان نامه رشته کارافرینی ، انجام پایان نامه کارآفرینی ، انجام پایان نامه کارافرینی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کارآفرینی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کارافرینی ، انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی ، انجام پایان نامه مدیریت کارافرینی ، پایان نامه های رشته کارآفرینی