مشاوره انجام پایان نامه پژوهش هنر
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه پژوهش هنر

مشاوره انجام پایان نامه پژوهش هنر در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

مقوله هنر، نبض فرهنگ هر جامعه پویا و غنی است و هویت ملی و اعتقادی و اجتماعی یک جامعه منسجم به وضوخ در آثار هنری منعکس است.دوره کارشناسی ارشد و دکتری پژوهش هنر یکی از دوره های آموزش عالی است که هدف آن تشویق و ترغیب در مقوله هنر، رشد خلاقیت های هنری و ارتقا سطح بینش هنری در فرهنگ اسلامی و همچنین تقویت حوزه های آموزش و پژوهش و تالیف و تصنیف در زمینه های هنری و جهت یابی و اصلاح حرکت های هنری جامعه اسلامی است.

آشنایی دانشجویان به رابطه مابین جهان بینی و تجلیات هنری در فرهنگ های مختلف از طریق تطبیق آثار مختلف هنری و آشنایی با فرهنگ و ادبیات ایران در ادوار تاریخی از موضوعات مورد بحث در رشته پژوهش هنر است.

تعیین مباحث نظری هنر و ایجاد توانایی در زمینه نقادی و پژوهش صحیح در مباحث هنری (انجام پایان نامه هنر)

  • آشنایی عمیق با میراث هنری ایران
  • آشنایی با آموزش هنر به عنوان یک بحث مهم و مستقل

 

بازار کار و آینده دانش آموختگان رشته پژوهش هنر

فارغ التحصیلان در رشته پژوهش هنر می توانند در سازمان میراث فرهنگی، سازمان صنایع دستی، اداره کل صنایع دستی در وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ایرانگردی و جهانگردی، بنیاد مستضعفان و جانبازان، اداره کل موزه ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کارهای پژوهشی، تخقیقاتی بپردازد.

مشاوره انجام پایان نامه پژوهش هنر - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه پژوهش هنر – مشاورتز

محورهای کلی انجام پایان نامه پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد

پژوهش هنر: که به بررسی هنر در ایران و دیگر نقاط جهان و در بازه زمانی پیش از تاریخ تا زمان حال می پردازد و برای شناخت و درک بهتر و ارتباط میان عناصر و نقوش و هنرها می تواند به صورت تطبیقی و میان رشته ای نیز انجام شود.

محورهای کلی انجام پایان نامه پژوهش هنر در مقطع دکتری

پژوهش هنر: پژوهش نظری در زمینه رشته‌های مختلف هنری اهمیت انکارناپذیری دارد. تحولات و تطورات آفرینش‌ها و شیوه‌ها و سبک‌های هنری هیچگاه از زمینه‌های فکری و اعتقادی و اجتماعی هنرمندان جدا نبوده است و لذا مطالعات و پژوهش‌های نظری در این زمینه‌ها نقش بسیار مهمی در شناخت وجوه مختلف هنر ایفا می‌کند. لذا رشته پژوهش هنر می کوشد تا به نیازهای هنرمندان و پژوهشگران در زمینه هنر پاسخ گوید.

تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر: اگر بپذیریم که تاریخ رسمی هنر، طبق کتب و منابع مرجع، متشکل است از مجموعه ای از دسته بندی های تاریخی منجمله: مکاتب، سبک‌ها و شیوه های هنری که مورخان هنر در باب هنر ملل گوناگون ارائه کرده‌اند. می‌توان رابطه‌ها و بستگی‌های مطالعات تطبیقی هنر و تاریخ هنر را بر حسب چگونگی بهره‌گیری تطبیق‌گران از این طبقه‌بندی‌ها و استفاده های متقابل تاریخ هنر از دست یافته های مطالعات تطبیقی توضیح داد.

هنر اسلامی: در مطالعه‌ی هنر اسلامی، دو روش شناخته شده وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با محوریت قرار دادن برخی عوامل به تجزیه و تحلیل هنر اسلامی به‌طور عام، و عناصر آن به‌طور خاص، پرداخته‌اند. در روش اول (سنت‌گرایی) بر حقایق فرازمانی و فرامکانی اسلام تأکید می‌شود و آثار هنر اسلامی بازتاب این حقایق تلقی می‌شود. در روش دوم (تاریخی‌نگرانه) به‌جای تأکید انحصاری بر اعتقادات دینی بر عوامل مختلفی چون جغرافیا، فرهنگ بومی، تأثیر از هنر تمدن‌های دیگر تأکید می‌شود و بر همین اساس اعتقاد بر آن است که هنر در سرزمین‌های اسلامی در اشکال گوناگون و متناسب با شرایط اقلیمی، فرهنگی آن مناطق شکل‌گرفته است.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات رشته پژوهش هنر

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته پژوهش هنر بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • Noormags: این پایگاه علمی، مرجع مقالات در زمینه های هنری به خصوص رشته پژوهش هنر است.
  • novinlib: این پایگاه نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف رشته پژوهش هنر را شامل می شود.

 

خدمات مشاورتز در قبال انجام پایان نامه پژوهش هنر

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مراجع معتبر معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، فصول پایان نامه انجام و بعد از ارائه به اساتید و دریافت اصلاحیه، محقق نظرات اساتید را بررسی و اعمال می نماید. 4- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه پژوهش هنر باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه رشته پژوهش هنر دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد پژوهش هنر ، انجام پایان نامه پژوهش هنر ، انجام پایان نامه دکتری پژوهش هنر ، انجام پایان نامه رشته پژوهش هنر ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پژوهش هنر ، انجام پایان نامه هنر گرایش پژوهش هنر ، سفارش انجام پایان نامه پژوهش هنر ، نگارش پروپوزال پژوهش هنر