مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیریت فناوری اطلاعات روندی است که به موجب آن تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات با توجه به اولویت‌ها و نیازهای سازمان اداره می‌شود. این مدیریت، شامل منابع محسوس مانند شبکه، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند نرم‌افزار و داده‌های وسیع می‌باشد. هدف اصلی مدیریت فناوری اطلاعات برای تولید ارزش از طریق استفاده از فناوری می‌باشد. برای رسیدن به این هدف، استراتژی‌های کسب و کار و فناوری باید هم تراز شوند. مدیریت فناوری اطلاعات از سیستم‌های اطلاعات مدیریت متفاوت است؛ و در آن اشاره می‌شود به روشهای مدیریتی که به اتوماسیون یا پشتیبانی از تصمیم‌گیری انسانی، گره خورده است. مدیریت فناوری اطلاعات اشاره به فعالیتهای مدیران وابسته به فناوری اطلاعات در سازمانها می‌کند. سیستم‌های اطلاعات مدیریت بیشتر با ورود قوی به فاز تکنولوژی کسب وکار /سازمان، بر روی جوانب کسب و کار متمرکز شده است.

تمرکز اصلی مدیریت فناوری اطلاعات اجازه ایجاد ارزش توسط تکنولوژی می‌باشد. این نیازمند انطباق تکنولوژی و استراتژی کسب و کار می‌باشد. در حالی که ایجاد ارزش برای یک سازمان شامل شبکه‌ای از روابط بین محیط داخلی و خارجی می‌باشد و تکنولوژی نقش مهمی در بهبود کل زنجیره یک سازمان دارد. با وجود اینکه، این افزایش (ارزش ها) نیازمند کسب وکار و مدیریت تکنولوژی به همراه کاری خلاقانه و تیمی و پر انرژی می‌باشد.

محورهای کلی انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

 1. کسب و کار الکترونیک
 2. مدیریت منابع اطلاعاتی
 3. سیستم های اطلاعاتی پیشرفته
 4. مدیریت دانش

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات: ساختارهاي کسب و کار الکترونیک

یکی از جدیدترین گرایش های رشته مدیریت فناوری اطلاعات می باشد که ترکیبی از آموزش های دروس مدیریتی و دروس مربوط به تکنولوژی های نوین را در خود جای داده است. از دید بسیاری از مدیران و کارشناسان آموزشی، جهان امروز به رشته ای نیازمند است که فارغ التحصیلان آن هم برای مدیریت آموزش دیده باشند و هم بتوانند برای سازمان های خود با استفاده از تکنولوژی های نوین باعث افزایش کارایی و بهره وری شوند.

 1. کسب و کار الکترونیکی
 2. خدمات الکترونیکی
 3. دولت الکترونیکی
 4. مدیریت زنجیره تأمین
 5. بازاریابی الکترونیکی
 6. مسائل حقوق تجارت الکترونیکی
 7. مدیریت روابط مشتری

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات: ساختارهاي مدیریت منابع اطلاعاتی

هدف از مدیریت منابع اطلاعاتی، به ­کارگیری مراحل و مهارت­های مدیریتی مناسب و استفاده از ابزارها و فناوری مناسب در فرآیند تولید، فراهم­ آوری، سازمان­دهی، پردازش، اشاعه و استفاده از منابع اطلاعاتی درون و برون سازمانی به عنوان عاملی مهم در راستای دستیابی به اهداف و مقاصد سازمانی است.

 1. توسعه سیستمهای اطلاعاتی
 2. کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ا تأکید بر روشهای مدیریت پایگاه داده ها
 3. کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ا تأکید بر روشهای ابعاد انسانی کنترل
 4. کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ا تأکید بر روشهای فناوری اطلاعات
 5. پشتیبانی فناوری اطلاعات از مدیریت دانش

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات: ساختارهاي سیستم های اطلاعاتی پیشرفته

هدف از این سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، آشنایی و توانایی توسعه انواع مختلف سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته نظیر سیستم های خبره، سیستم­های پشتیبانی تصمیم گیری، سیستم­های اطلاعاتی استراتژیک و …. در راستای کمک به متخصصان انسانی و یا جایگزینی جزئی آنان در زمینه‌های محدود تخصصی می باشد.

 1. توسعه سیستمهای تصمیم یار
 2. طراحی سیستم سیستم های پشتیبان تصمیم DSS
 3. داده کاوی
 4. درخت تصمیم
 5. شبکه عصبی
 6. شبکه بیزین

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات: ساختارهاي مدیریت دانش

مدیریت دانش به معنای در دسترس قرار دادن نظام‌مند اطلاعات و اندوخته‌های علمی است، به گونه‌ای که به هنگام نیاز در اختیار افرادی که نیازمند آنها هستند، قرار گیرند تا آنها بتوانند کار روزمره خود را با بازدهی بیشتر و موثرتر انجام دهند. این موضوع در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از گرایش های نسبتا جدید رشته مدیریت فناوری اطلاعات می باشد.

 1. استراتژیهای مدیریت دانش
 2. مدیریت دانش در سازمانها
 3. فرایندهای مدیریت دانش
 4. فناوریهای مدیریت دانش
مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات – مشاورتز

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات با نرم افزار MATLAB : نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های رشته مدیریت می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات با نرم افزار SPSS: نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته مدیرت، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات با نرم افزار SPSS Modeler: نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری با استفاده از تکنیک های داده کاوی به کار می‌رود.

 

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات مدیریت فناوری اطلاعات

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته مدیریت  بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • Emerald: ین پایگاه علمی متعلق به انتشارات معروف امرالد است و به ارائه منابع علمی تخصصی (کتاب و نشریه)در حوزه های موضوعی مدیریت، علی الخصوص مدیریت فناوری اطلاعات می پردازد.
 • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف مدیریت،علوم انسانی و … را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی رشته مدیریت فناوری اطلاعات در آن به چاپ می رسد.

 

خدمات مشاورتز در قبال انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و تحلیل های آماری پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای کار های آماری و نرم افزاری  شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعا باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد مدیریت فناوری اطلاعات ، انجام پایان نامه دکتری مدیریت فناوری اطلاعات ، انجام پایان نامه رشته مدیریت فناوری اطلاعات ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت ، انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات ، پایان نامه کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ، سفارش انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات ، نگارش پروپوزال مدیریت فناوری اطلاعات