مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

گرایش ذرات بنیادی یا فیزیک انرژی بالا، به بررسی ساختار بنیادی ماده و انرژی، برهم کنش میان این دو و ذات فضا و زمان می پردازد. در این گرایش، ذرات بنیادی عالم از قبیل الکترون ها، نوترینوها و کوارک ها و نیروهای میان این ذرات که شامل نیروهای الکتروضعیف، نیروی قوی هسته ای و نیروی گرانش می باشد مورد مطالعه قرار می گیرد. طبق درک کنونی ما از عالم، این ذرات بنیادی برانگیختگی های میدان های کوانتومی هستند که اندرکنش میان این ذرات را در قالب مدل استاندارد ذرات بنیادی توضیح می دهند.

محورهای کلی مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

گرایش ذرات بنیادی به صورت کلی به دو دسته ی نظری و تجربی تقسیم می شود که قسمت نظری شامل ارائه ی مدل ها و تئوری های جدید برای توصیف پدیده های بنیادی می باشد و قسمت تجربی به تحلیل داده های آزمایش های انرژی های بالا مانند شتابدهنده های ذرات و همچنین ساخت دستگاه های لازم برای این آزمایشگاه ها اختصاص دارد. اکنون به صورت جزئی تر به این دسته بندی می پردازیم.

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی نظری

 1. پدیده شناسی نظریه ها
 2. کرومودینامیک کوانتومی
 3. نظریه میدان روی شبکه(lattice)
 4. فشرده سازی ابعاد در نظریه ریسمان
 5. دوگانی های Tو S در نظریه ریسمان
 6. نظریه M
 7. نظریه F
 8. نظریه های پیمانه ای
 9. دوگانی گرانش و نظریه های پیمانه ای
 10. نظریه های ماده تاریک
 11. آکسیون ها
 12. نوترینوی استریل
 13. بازبهنجارش پذیری در نظریه ها
 14. اثر کازیمیر
 15. نظریه های موثر
 16. گرانش کوانتومی
 17. فرمالیزم اسپینور-هلیسیتی
 18. شکست خودبخودی تقارن
 19. اندرکنش های ضعیف هسته ای
 20. نابهجاری ها
 21. مدل پارتون
 22. میدان های کوانتومی دمادار
 23. سیاه چاله ها و پارادوکس اطلاعات
 24. نظریه میدان های همدیس
 25. نوترینوهای جرم دار
 26. QCD اختلالی
 27. ابرتقارن
 28. نظریه تقارن بزرگ
 29. نظریه میدان های ناجابجایی
 30. گراویتون های جرم دار
 31. ابرگرانش
 32. تقارن BRST
 33. نظریه Bootstrap
 34. آنتروپی درهم تنیدگی و هولوگرافی
 35. تک قطبی های مغناطیسی
 36. نظریه میدان های توپولوژیک
 37. فیزیک برین ها در نظریه ریسمان

 

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی تجربی

 1. ساخت آشکارسازهای ذرات بنیادی
 2. آشکارسازهای دقت محور
 3. آشکارسازهای با انرژی بالا
 4. داده کاوی در آشکارسازها
 5. آشکارسازی نوترینوها
مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها – مشاورتز

نرم افزارهای استفاده شده در مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها با MATHEMATICA  : نرم افزار رایج برای انجام محاسبات در فیزیک انرژی بالا می باشد به گونه ای که جز ملزومات یک فیزیک دان ذرات بنیادی شناخته می شود.

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها با MATLAB : نرم افزار محبوب دیگر میان فیزیکدانان ذرات بنیادی می باشد که در انجام محاسبات روزمره و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاوره انجام پایان نامه فیزیک فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها با PYTHON: یک زبان برنامه نویسی قدرتمند با کتابخانه های بسیار و مفید است که برخی فیزیکدانان برای انجام پروژه های علمی از آن استفاده می کنند.

 

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

 • ARXIV : این پایگاه که متعلق به دانشگاه کورنل می باشد، مهم ترین و به روزترین پایگاه علمی در فیزیک ذرات بنیادی است که طبق یک سنت دیرینه فیزیکدانان روز کاری خود را با بررسی مقالات جدید در این سایت شروع می کنند.

 

 • Science Direct : پایگاه الزویر یکی از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.

 

 • Springer : این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود.

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با مقاله مرجع برگزار می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، آموزش گزارش نویسی و مشاوره شبیه سازی پایان نامه شما به صورت حضوری و یا آنلاین انجام می شود. 4- برای شبیه سازی های شما، جلسات مشاوره به صورت فایل ویدیویی آموزشی رکورد و تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، جلسه آموزش پاورپوینت ارایه برگزار می گردد. 6- در صورت تمایل، فرایند پذیرش مقالات کنفرانسی و ژورنالی از کار شما انجام می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

مشاوره انجام پایان نامه ارشد فیزیک ذرات بنیادی ، مشاوره انجام پایان نامه دکتری فیزیک ذرات بنیادی ، مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی ، مشاوره انجام پایان نامه فیزیک ذرات بنیادی و نظریه میدان ها ، مشاوره انجام پایان نامه فیزیک نظریه میدان ها ، مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فیزیک ذرات بنیادی ، آموزش نگارش پروپوزال فیزیک ذرات بنیادی ، آموزش انجام پایان نامه ذرات بنیادی