مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه

در این مقاله مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه مورد بررسی قرار می گیرد.

گرایش سازه یکی از گرایش های پایه ای در رشته مهندسی عمران می باشد که می توان از آن به عنوان کلیدی ترین گرایش این رشته نام برد. چرا که بیشتر زمینه های کاری در رشته مهندسی عمران را می تواند پوشش دهد. در حالت کلی در مهندسی سازه به آنالیز و طراحی انواع سازه ها از قبیل برج ها، ساختمان های معمولی، پل ها، سازه های آبی، سد ها، سازه های صنعتی، تونل ها، خطوط مترو، مخازن ذخیره مایعات، تصفیه خانه ها، سوله ها، پل های کابلی و  نظایر آنها پرداخته می شود.

محورهای کلی انجام پایان نامه عمران سازه

به طور کلی پایان نامه های مهندسی سازه به سه روش مطالعات عددی، مطالعات آزمایشگاهی و  مطالعات تحلیلی و در زمینه های مختلف مانند مقاوم سازی، خرابی های پیش رونده، ارزیابی لرزه ای و غیره انجام می پذیرد.

انجام پایان نامه عمران سازه

 1. مقاوم سازی سازه ها
 2. ارزیابی لرزه ای مخازن ذخیره سیالات
 3. ارزیابی لرزه ای پل های کابلی
 4. ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای سازه های بتن آرمه
 5. ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای سازه ای فولادی
 6. ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای سازه های بنایی
 7. ارزیابی آسیب پذیرری لرزه ای سازه های چوبی
 8. تحلیل و طراحی سازه ای ایستگاه های مترو
 9. ارزیابی لرزه ای سازه های خاص
 10. سبک سازی ساختمان ها
 11. سیستم های نوین باربر جانبی
 12. سیستم های نوین باربر ثقلی
 13. کاربرد هوش مصنوعی در طراحی سازه ها
 14. بهینه سازی سازه ها
 15. کنترل لرزه ای سازه ها
 16. بهسازی لرزه ای سازه ها
 17. اندرکنش خاک و سازه
 18. اندرکنش سیال و سازه
 19. سازه های فضا کار
 20. خرابی های پیش رونده
 21. سازه های بلند
 22. کاربرد روش های عددی در تحلیل و طراحی سازه ها
 23. تکنولوژی های نوین در بتن
 24. میراگر های جرمی
 25. میراگر های تسلیمی
 26. میراگر های اصطکاکی
 27. میراگر های نیمه فعال
 28. میراگر های فعال
 29. مقاوم سازی با استفاده از الیاف پلیمری
 30. زلزله های حوزه نزدیک گسل
 31. مهاربند های کابلی
 32. سازه های خرپایی
 33. کاربرد المان محدود در تحلیل و طراحی سازه ها
مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه – مشاورتز

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه عمران سازه

انجام پایان نامه عمران سازه با SAP2000  : یکی ازنرم افزار های پر کاربرد در تحلیل و طراحی سازه ها می باشد که قابلیت انجام انواع تحلیل های دینامیکی و استاتیکی و تحلیل های خطی و غیر خطی را دارا می باشد. این نرم افزار در حدود سه دهه است در آنالیز و طراحی سازه ها مورد استفاده قرار گرفته است.

انجام پایان نامه عمران سازه با ETABS: این نرم افزار  مختص تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی می باشد. و  نسخه های جدید نرم افزار دارای قدرت تحلیل بالایی بوده و می تواند در ارزیابی رفتار لرزه ای ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد.

انجام پایان نامه عمران سازه با  ABAQUS : یکی از پرکاربرترین نرم افزار های تحلیل المان محدود در مسائل مکانیک جامدات می باشد. که با توجه به قدرت زیاد این نرم افزار و دارا بودن کتابخانه ای جامعی از رفتار مصالح مختلف در پایان نامه های مهندسی عمران سازه دارای کاربرد وسیعی می باشد. یکی از ویژگی های این نرم افزار که آن را از سایر نرم افزار ها مشابه متمایز نموده است، محیط کاربر پسند این نرم افزار و یاد گیری راحت آن می باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار قابلیت کد نویسی در آن می باشد.

انجام پایان نامه عمران سازه با  ANSYS : نرم افزار چند منظوره ای می باشد که  قابلیت تحلیل  انواع مسائل مهندسی از قبیل مکانیک جامدات، مکانیک سیالات، حرارت، مغناطیس، الکترواستاتیک، الکتریسیته، ارتعاشات، استاتیک و غیره را دارد. این نرم افزار محصول شرکت ANSYS Inc   بوده و  به عنوان ابزار تحلیلی  روش اجزا محدود  مورد استفاده قرار می گیرد. در پایان نامه های مهندسی عمران به طور وسیعی از این نرم  افزار استفاده می شود.

انجام پایان نامه عمران سازه با  OPENSEES : يك نرم افزار رایگان می باشد که به صورا کد باز در اختیار استفاده کنندگان قرار گرفته و با استفاده از روش اجزا محدود به تحليل انواع سازه ها مي پردازد. این نرم افزار نام این نرم افزار به صورت مخفف از حروف اول کلمات عبارت به صورت یک سیستم باز جهت شبیه سازی در مسائل مختلف مهندسی سازه و زلزله شناخته شده است. با توجه به رایگان بودن نرم افزار استفاده از آن در مقالات علمی تولید شده از پایان نامه های مهندسی سازه بسیار مورد توجه می باشد.

انجام پایان نامه عمران سازه با  PERFORM : نرم افزاری  منتشر شده توسط شرکت CSI ( دانشگاه برکلی کالیفرنیا) می باشد. برنامه ای بسیار محبوب در  ارزیابی عملکرد غیر خطی انواع سازه ها می باشد. در این برنامه مدل سازی سازه ها به صورت دو بعدی و سه بعدی  قابل انجام می باشد. مهمترین کاربرد این برنامه ارزیابی آسیب پذیری و مقاوم سازی  ساختمان ها می باشد.

انجام پایان نامه عمران سازه با CSI Bridge

این نرم افزار توسط شرکت CSI جهت آنالیز و طراحی انواع پل ها توسعه داده شده است. قابلیت تحلیل و طراحی در برابر بارهای ثقلی، بار باد، بارهای لرزه ای و بار های متحرک  به صورت سه بعدی از ویژگی های این برنامه قدرتمند می باشد. در پایان نامه های مهندسی عمران سازه که مربوط به پل ها باشد از این نرم افزار می توان بهره جست.

انجام پایان نامه عمران سازه با  DIANA : این نرم افزار  بر پایه المان محدود می باشد که  جهت شبیه سازی  مسائل سازه ای و ژئوتکنیکی  و اندرکنش بین آنها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین طراحی سازه های بتنی و طراحی در برابر آتش سوزی از مواردی هستند که به عنوان مهمترین قابلیت های این نرم افزار شناخته می شوند.

انجام پایان نامه عمران سازه با MATLAB : یکی از نرم افزار های قدرتمند و پر کاربرد در رشته مهندسی عمران سازه می باشد. که در پایان نامه های بهینه سازی، پایان نامه های نیازمند کد نویسی و پایان نامه های مرتبط با شبکه های عصبی مورد استفاده قرار می گیرد.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات عمران سازه

Science Direct: پایگاه الزویر یکی از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.

Springer: این پایگاه تمامی زمینه های علم را شامل می شود و مقالات با کیفیتی بسیار بالایی در زمینه مهندسی عمران سازه در آن به چاپ می رسد.

Taylor and Francis: این پایگاه متعلق به زمینه های مختلف علوم مهندسی می باشد و مقالات چاپ شده آن در ارتباط با مهندسی عمران از کارایی بالایی برخوردار است.

خدمات مشاورتز در قبال انجام پایان نامه عمران سازه

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و صحت سنجی و مدلسازی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای شبیه سازی های شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه عمران باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه عمران سازه دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد سازه ، انجام پایان نامه ارشد عمران سازه ، انجام پایان نامه دکتری عمران سازه ، انجام پایان نامه رشته سازه ، انجام پایان نامه سازه ، انجام پایان نامه عمران سازه ، انجام پایان نامه عمران گرایش سازه ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد سازه ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه ، انجام پایان نامه مهندسی عمران سازه ، انجام پروژه عمران سازه ، سفارش پایان نامه عمران سازه ، نگارش پروپوزال عمران سازه