مشاوره انجام پایان نامه علوم دام
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه علوم دام

مشاوره انجام پایان نامه علوم دام در این مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مهندسی کشاورزی علوم دام یکی از رشته های کشاورزی می باشد که در این رشته محققین به بررسی عوامل موثر بر افزایش ظرفیت تولید دام و طیور، تغذیه دام و طیور، اصلاح نژاد دام و تولید دام های با ظرفیت تولید شیر و گوشت بیشتر، جیره نویسی دام و مباحثی از این قبیل می پردازند.

انجام پایان نامه علوم دامی در تمامی گرایش ها

رشته علوم دام دارای گرایش های تغذیه دام و نشخوارکنندگان، فیزیولوژی دام و تغذیه دام و در رشته طیور، در مقطع ارشد و دکتری گرایش تغذیه طیور و فیزیولوژی تولید مثلی طیور است.

انجام پایان نامه تغذیه دام و طیور

یکی از گرایش های مهم رشته مهندسی کشاورزی علوم دام، تغذیه دام و طیور می باشد. در این گرایش روش های تغذیه دام و طیور، انواع مکمل های خوراکی، پروبیوتیک و سین بیوتیک و عصاره های گیاهان دارویی و غیره در جیره غذایی دام و طیور روی عملکرد لاشه دام و طیور مورد بررسی قرار می گیرد. جیره نویسی و جیره مناسب برای تغذیه دام و طیور از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که صنعت لبنیات و فرآورده های گوشتی متأثر از نوع جیره دام و طیور و عملکرد دام و طیور تحت تأثیر این جیره غذایی است.

انجام پایان نامه علوم دام – فیزیولوژی دام و طیور

فیزیولوژی دام و طیور یکی از گرایش های خیلی مهم رشته مهندسی علوم دام است که به بررسی وضعیت بدن و اندام های بدن دام و طیور می پردازند تا بهترین نژادها و به صرفه ترین دام و طیور را تولید کنند که به لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد. در این گرایش تولید مثل دام و طیور، دستگاه گوارش دام و طیور و همچنین بیماری های دام و طیور مورد بررسی قرار می گیرند.

مشاوره انجام پایان نامه علوم دام - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه علوم دام – مشاورتز

نرم افزارهای کاربردی علوم دام

در رشته علوم دام همانند سایر رشته های مهندسی کشاورزی نرم افزارهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در ذیل برخی از این نرم افزارهای که در سایر رشته ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد اورده شده است:

انجام پایان نامه علوم دام با نرم افزار SPSS: به منظور تجزیه و تحلیل داده ها و بالاخص داده های آزمایشگاهی و با حجم کم دیتا از این نرم افزار استفاده می شود.

انجام پایان نامه علوم دام با نرم افزار SAS: به منظور تجزیه و تحلیل دیتاهای مزرعه ای، آزمایشگاهی و میدانی و همچنین آزمایش های با بیش از دو فاکتور بیشتر از این نرم افزار استفاده می کنند.

انجام پایان نامه علوم دام با نرم افزار R: به منظور تجزیه و تحلیل داده های آماری و ژنتیکی بیشتر از این نرم افزار استفاده می شود.

نرم افزارهای بیوانفورماتیکی: نرم افزارهای بیوانفورماتیکی زیادی در رشته علوم دام و بالاخص دانشجویان گرایش فیزیولوژی و ژنتیک و اصلاح دام از این نرم افزارها بیشتر از دانشجویان سایر گرایش های علوم استفاده می کنند. منجمله این نرم افزارها می توان به نرم افزارهای Mega6 برای ترسیم درخت و دیاگرام های فیلوژنتیکی، DnaSP برای آنالیزهای ژنتیک جمعیتی، Clustal X و GeneDoc برای همردیف سازی توالی ژنتیکی و همچنین نرم افزارهای EditSeq، Primer Express3 و Gene Runner اشاره کرد. به طور کلی نرم افزارهای زیادی در حوزه بیوانفورماتیک استفاده می شود که در این مقاله مجالی برای توضیح کامل نیست و دانشجویان و پژوهشگران علاقمند به کار با نرم افزارهای فوق با ما در ارتباط باشند.

نرم افزارهای جیره نویسی: نرم افزارهای زیادی برای جیره نویسی دام وجود دارد و روز به روز در حال توسعه و تکامل هستند. منمجله نرم افزارهای برنامه نویسی برای جیره دام می توان به نرم افزارهای CMP، CNCPS و UFFDA اشاره کرد.

قابلیت های موسسه مشاورتز در انجام پایان نامه کشاورزی گرایش علوم دام

موسسه مشاورتز آماده است تا شما دانشجویان و محققان علوم دامی را برای انجام پایان نامه و رساله خود راهنمایی کند از این رو شما دانشجویان و محققان این رشته می توانید برای انجام مشاوره و راهنمایی و تجزیه و تحلیل داده ها و کارهای آماری و نرم افزاری و حتی انجام آزمایش های بیوانفورماتیکی و سایر آزمایش های مربوطه با ما در ارتباط باشید.

ژورنال های مهم رشته مهندسی کشاورزی علوم دام

در رشته مهندسی کشاورزی علوم دام مثل سایر رشته های مهندسی کشاورزی ژورنال های زیادی وجود دارد که در ذیل به سه مورد از ژورنال های خیلی خوب این رشته اشاره شده است:

Journal of Animal Science and Biotechnology

Animal Biotelemetry

Animal Feed Science and Technology

 

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه علوم دام

در موسسه مشاورتز ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم:

  • بر اساس علاقه مندی های دانشجو و اساتید وی موضوعات متنوع، کاربردی و جدید از طرف متخصصین موسسه مشاورتز ارائه خواهد شد.
  • پس از تایید استاد راهنما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با استانداردهای دانشگاه محل تحصیل ارائه می شود.
  • پس از تصویب پروپوزال، بسته به تقاضای دانشجو نوع همکاری تعیین می شود. دانشجو می تواند در زمینه اجرای تمامی مراحل آزمایش، تجزیه های آماری و آموزش نگارش فصول مختلف پایان نامه از حمایت های موسسه مشاورتز بهره جوید.
  • پس از اتمام اصلاحات مربوط به دانشجو و اساتید راهنما و مشاور، آموزش تهیه فایل پاورپوینت جهت انجام دفاع ارایه خواهد شد.
  • در صورت تمایل، پذیرش مقاله مستخرج از پایان نامه (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) انجام می گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه علوم دام باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه علوم دامی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد:

انجام پایان نامه علوم دام ، انجام پایان نامه ارشد علوم دام ، انجام پایان نامه دکتری علوم دام ، انجام رساله دکتری علوم دام ، انجام پایان نامه ارشد علوم دامی ، انجام پایان نامه علوم دامی ، انجام پایان نامه کشاورزی علوم دام ، انجام پایان نامه رشته علوم دام ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم دام ، نگارش پروپوزال علوم دامی