مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی

مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

رشته مهندسی صنایع غذایی به عنوان یکی از رشته های واسطه بین بخش کشاورزی و غیرکشاورزی می باشد این رشته یکی از رشته های خیلی خوب کشاورزی می باشد که در آن ماندگاری پس از برداشت محصولات و فرآوری آنها، مواد اولیه، ایجاد امنیت و سلامتی مواد غذایی، کاهش ضایعات محصولات کشاورزی، تولید محصولات مبتنی بر فرمولاسیون های جدید، ایجاد ارزش افزوده فراورده های کشاورزی و غیره از مباحث اصلی این رشته می باشد.

مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی در تمامی گرایش ها

رشته مهندسی کشاورزی صنایع غذایی در مقطع ارشد و دکتری دارای چهار گرایش شیمی مواد غذایی، زیست فناروی مواد غذایی، فناروی مواد غذایی و مهندسی صنایع غذایی می باشد.

انجام پایان نامه صنایع غذایی گرایش صنایع غذایی

یکی از گرایش های رشته مهندسی صنایع غذایی، گرایش صنایع غذایی است که محققان و دانشجویان ارشد و دکتری رشته مهندسی کشاورزی صنایع غذایی می توانند در آن با دیدی باز و خیلی خوب به مسائل مربوط به بررسی مدل های غذایی، فرایندهای غذایی، روش های بسته بندی مواد غذایی و به طور کلی فرایندهای مربوط مواد غذایی بپردازند.

 

انجام پایان نامه صنایع غذایی گرایش شیمی مواد غذایی

شیمی مواد غذایی یکی از گرایش های رشته مهندسی کشاورزی صنایع غذایی می باشد که ارتباط نزدیکی هم با رشته مهندسی شیمی گرایش مواد غذایی دارد. در این گرایش محققان و دانشجویان به بررسی و طراحی دستگاه های تولید و نگهداری مواد غذایی، کیفیت مواد غذایی، دانش فراوری و تبدیل مواد غذایی و تکنولوژی های تولید و نگهداری مواد غذایی می پردازد.

انجام پایان نامه صنایع غذایی گرایش فناوری مواد غذایی

یکی از گرایش های رشته مهندسی کشاورزی صنایع غذای، فناوری مواد غذایی می باشد این گرایش با نام تکنولوژی مواد غذایی، شناخته شده است منتها طبق مصوبه جدید وزارت علوم به فناوری مواد غذایی تغییر یافت. در این گرایش تولید انواع فرمولاسیون هایی غذایی، استخراج و کاربرد آنزیم ها در فناوری مواد غذایی، تکنولوژی محصولات مختلف و فرموله کردن این محصولات مورد بررسی قرار می گیرد.

انجام پایان نامه صنایع غذایی گرایش زیست فناوری مواد غذایی

در این گرایش میکروب های مواد غذایی مورد بررسی قرار می گیرند و جدیدترین روش های شناسایی پاتوژن های غذایی اعم از باکتری و قارچ ها در این گرایش مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین روش از بین بردن این پاتوژن ها توسط تکنک های مختلفی از قبیل نانوذرات، روش های جدید بسته بندی و استفاده از عصاره و اسانس های گیاهان دارویی در راستای مبارزه با این پاتوژن ها از اولویت های محققان این گرایش است.

مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی – مشاورتز

نرم افزارهای کاربردی انجام پایان نامه مهندسی صنایع غذایی

انجام پایان نامه صنایع غذایی با نرم افزار SPSS و SAS: از این دو نرم افزار برای تجزیه و تحلیل دیتاهای بدست آمده از روش های آزمایشگاهی استفاده می شود.

انجام پایان نامه صنایع غذایی با نرم افزار Design Expert: یکی از نرم افزارهای خیلی خوب برای بررسی رویه سطح پاسخ در آزمایش های صنایع غذایی است که توسط پژوهشگران این رشته مورد بررسی قرار می گیرد.

قابلیت های موسسه انجام پایان نامه صنایع غذایی

موسسه مشاور در تز، با بهره گیری از اساتید داخلی و خارجی (ایرانی های ساکن در خارج از کشور) آماده است تا مشاوره و راهنمایی های لازم برای انجام پایان نامه و رساله های مهندسی کشاورزی صنایع غذایی در گرایش های مختلف را به شما محققین و دانشجویان عزیز این رشته بدهد. شما دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه و رساله خود به لحاظ تجزیه و تحلیل دیتاها، کار با نرم افزارها، انجام آزمایش های تخصصی خود، انتخاب موضوع های روز و کاربردی در حیطه خود و مشاوره در سایر زمینه های مرتبط با مهندسی کشاورزی صنایع غذایی با ما در ارتباط باشید.

ژورنال های مهم رشته مهندسی صنایع غذایی

در ذیل برخی از ژورنال های خیلی خوب مهندسی کشاورزی صنایع غذایی ارائه شده است.

 • Annual Review of Food Science and Technology
 • Global Food Security
 • Food Chemistry
 • Food Research International
 • International Journal of Food Microbiology
 • Food and Bioprocess Technology
 • Journal of Food Engineering
 • Journal of Food and Drug Analysis
 • Foodborne Pathogens and Disease
 • Journal of Food Science

 

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه کشاورزی گرایش صنایع غذایی

در موسسه مشاورتز ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم:

 • بر اساس علاقه مندی های دانشجو و اساتید وی موضوعات متنوع، کاربردی و جدید از طرف متخصصین موسسه مشاورتز ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید استاد راهنما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با استانداردهای دانشگاه محل تحصیل ارائه می شود.
 • پس از تصویب پروپوزال، بسته به تقاضای دانشجو نوع همکاری تعیین می شود. دانشجو می تواند در زمینه اجرای تمامی مراحل آزمایش، تجزیه های آماری و آموزش نگارش فصول مختلف پایان نامه از حمایت های موسسه مشاورتز بهره جوید.
 • پس از اتمام اصلاحات مربوط به دانشجو و اساتید راهنما و مشاور، آموزش تهیه فایل پاورپوینت جهت انجام دفاع ارایه خواهد شد.
 • در صورت تمایل، پذیرش مقاله مستخرج از پایان نامه (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) انجام می گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه صنایع غذایی باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه مهندسی صنایع غذایی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد:

انجام پایان نامه صنایع غذایی ، انجام پایان نامه ارشد صنایع غذایی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد صنایع غذایی ، انجام پایان نامه دکتری صنایع غذایی ، نگارش پروپوزال صنایع غذایی ، انجام پایان نامه صنایع غذایی ، انجام پایان نامه کشاورزی صنایع غذایی ، انجام پایان نامه رشته صنایع غذایی ، انجام رساله دکتری صنایع غذایی ،