مشاوره انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها

مشاوره انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

مهندسی صنایع شاخه ای از مهندسی است که با بهینه سازی فرآیندهای پیچیده، سیستم ها و یا سازمان ها در ارتباط است. مهترین وظایف مهندسین صنایع ، جلوگیری از اتلاف زمان، پول، مواد، نسبت ساعت به نفر، زمان ماشین، انرژی و سایر منابعی است که ارزش تولیدی ندارند. به گفته موسسه مهندسان صنایع و سیستم IISE، آنها فرآیندهای مهندسی و سیستم هایی را ایجاد می کنند که کیفیت و بهره وری را بهبود می بخشد. این رشته به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه های مختلف جهان از جمله ایران به دانشجویان تدریس می شود. این رشته دارای گرایش های مختلفی از جمله بهینه سازی سیستم ها، سیستم های سلامت، سیستم های مالی وسیستم های کلان است.

فارغ التحصیلان گرایش بهینه سازی سیستم ها توانایی کارهایی از قبیل مدلسازی، برنامه ریزی در پروژه های مختلف، بررسی مشکلات و ارائه بهترین الگوها در سازمان ها و کارخانه ها برای بهینه سازی مسائل مختلف از قبیل انسان، مواد و ماشین آلات را دارا هستند. آنها سعی می کنند ارتباط منطقی بین اجزاء انواع سیستمهای تولیدی و غیر تولیدی را جستجو کرده و بازدهی آنها را افزایش دهند.

محورهای کلی انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها

 1. پایداری در سیستم‌های اقتصادی – اجتماعی، انرژی و صنعتی
 2. تصمیم‌گیری چند معیاره
 3. تکنیک‌های بهینه‌سازی و الگویتم‌های حل
 4. شبیه‌سازی
 5. نظریه صف و مارکوف
 6. تحلیل شبکه‌ها
 7. برنامه‌ریزی و زمانبندی تولید
 8. مدیریت موجودی
 9. طراحی سیستم‌های صنعتی
 10. تولید ناب
 11. سیستم‌های ساخت انعطاف‌پذیر
 12. مدیریت و کنترل پروژه
 13. لجستیک، زنجیره تامین معکوس، زنجیره تامین سبز، زنجیره تامین سلامت، زنجیره تامین جهانی
 14. داده کاوی
 15. مدیریت ریسک و اختلال
 16. محاسبات نرم در زنجیره تامین
 17. تکنیک ها و روش های تحلیل شبکه
 18. تکنیک ها و روش های عارضه یابی سازمانی
 19. تکنیک های نوین مدل سازی تئوری بازی و طراحی مکانیزم
 20. روش های حل دقیق برای مسائل پیچیده
 21. روش های نوین تفکر سیستمی نرم
 22. تحلیل پوششی داده ها
 23. مکان یابی
 24. تخصیص
 25. مسیریابی
 26. برنامه ریزی استراتژیک
 27. برنامه ریزی عملیاتی
مشاوره انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها – مشاورتز

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها

انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها با MATLAB :

این نرم افزار، یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است و در واقع حکم ماشین حسابی بسیار سریع و دقیق برای مهندسی را دارد. از این نرم افزار جهت پیاده سازی الگوریتم های ابتکاری و فراابتکاری، مسائل بهینه سازی، داده کاوی، شبکه عصبی مصنوعی و یا پیش بینی در مهندسی صنایع به کار می رود.

انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها با GAMS

از این نرم افزار جهت نرم برای مدل سازی ریاضی و حل مسائل برنامه‌ریزی خطی (LP)، غیر خطی (NLP)، عدد صحیح مختلط (MIP)، عدد صحیح خطی مختلط (MILP)، مکمل خطی (MCP) استفاده می شود.

انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها با LINGO  :

از این نرم افزار جهت نرم برای مدل سازی ریاضی و حل مسائل برنامه‌ریزی خطی (LP)، غیر خطی (NLP)، عدد صحیح مختلط (MIP)، عدد صحیح خطی مختلط (MILP)، مکمل خطی (MCP) استفاده می شود. تفاوت آن با GAMS در نوع زبان نگارش مسائل در نرم افزار است.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات صنایع بهینه سازی سیستم ها

 • Science Direct: ساینس دایرکت محصول ناشر بزرگ الزویر است. در واقع ساینس دایرکت یک کتابخانه بزرگ دیجیتالی هست که در آن بیش از 11 میلیون مقاله از 2500 مجله، 6000 کتاب الکترونیکی، کتاب های مرجع و دستنامه را شامل می‌شود. این کتابخانه از 4 بخش عمده تشکیل شده که در زمینه های علوم پایه و مهندسی، علوم زیستی، بهداشت و اجتماعی و انسانی فعالیت می کند.
 • Springer: اشپرینگر از پیشرفته ترین محیطهای جستجوی اطلاعات در زمینه های علوم پایه، فنی مهندسی و پزشکی بوده که شامل ژورنال و کتاب الکترونیکی است. این پایگاه یکی از منابع برگزیده محققین در دانشگاهها و همین طور صنایع بزرگ بوده که ژورنالها و کتابهای منتشر شده توسط اشپرینگر بیش از 150 سال سابقه را بهصورت الکترونیکی عرضه مینماید. در حال حاضر، این مجموعه با بیش از 1600 عنوان ژورنال بهدقت بازبینی شده (Peer Reviewed) و تعداد زیادی کتب الکترونیکی، کتب مرجع و مجموعههای آرشیو در اختیار محققین سراسر جهان میباشد و سالانه حدود 3000 عنوان کتاب جدید، کتاب مرجع و کتابهای دورهای به آن اضافه میگردد.
 • Taylor and Francis: این پایگاه متعلق به علوم مهندسی است که مقالات چاپ شده آن در ارتباط با مهندسی صنایع از کارایی بالایی برخوردار است که تعداد ارجاعات به آن نیز بالاست.

خدمات مشاوره در قبال انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها

ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و کدنویسی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 5- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها دارید، با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد صنایع بهینه سازی سیستم ها ، انجام پایان نامه دکتری صنایع بهینه سازی سیستم ها ، انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها ، انجام پایان نامه صنایع گرایش بهینه سازی ، سفارش انجام پایان نامه صنایع بهینه سازی سیستم ها ، انجام پایان نامه ارشد صنایع بهینه سازی