مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی در این پست مورد بررسی قرار می گیرد.

زبان انگلیسی یکی از رشته های پرطرفدار شاخه علوم انسانی است که هر ساله دانشجویان زیادی در دانشگاه های کشور جذب این رشته می شوند. این رشته در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، سه گرایش آموزش زبان انگلیسی، ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی دارد.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – آموزش زبان انگلیسی

هدف از آموزش این رشته در دانشگاه تربیت و ارائه روش های آموزش زبان انگلیسی به دانشجویان علاقمند به فعالیت و اشتغال در امر آموزش است. چاپ مقالات در ژورنال های معتبر و شرکت در کنفرانس های ملی و بین المللی موجب ارتقاء دانشجویان در این رشته می شود.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – ادبیات انگلیسی

هدف آموزشی و رسالت این رشته در دانشگاه آشنایی به ادبیات و فرهنگ غرب از دیرباز تاکنون است. برای ادامه تحصیل در این رشته دانشجویان می بایست تا با چاپ مقالات در ژورنال ها معتبر و ارائه مقالات در کنفرانس های ملی رزومه علمی خود را تقویت کنند.

انجام پایان نامه زبان انگلیسی – مترجمی زبان انگلیسی

رشته مترجمی زبان انگلیسی از گرایش های محبوب رشته زبان انگلیسی است که در سال های اخیر بیش از پیش داشنجویان زیادی جذب این رشته شده اند. در دوره کارشناسی دانشجویان یا اصول و روش های ترجمه آشنا می شوند. در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانش نظری و عملی خود را تقویت می کنند و بدین ترتیب جایگاه شغلی بهتری خواهند داشت. در این رشته نیز مانند تمامی رشته ها، چاپ مقالات و ارائه مقالات در کنفرانس های ملی و بین المللی زمینه ساز ارتقاء روزمه علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان خواهد بود.

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی در تمامی گرایش ها

دانشجویان در این رشته ها در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه پایان نامه هستند. بدین منظور موسسه علمی پژوهشی مشاورتز با هدف همیاری دانشجویان در راستای ارتقاء و پیشرفت آنها در این رشته سعی دارد تا خدماتی نظیر مشاوره در انجام مقاله، پروپوزال و پایان نامه ارائه نماید. متخصصین و مشاوران ما گام به گام از پیشنهاد موضوع، انجام کارهای آماری و پژوهشی و کار با نرم افزار SPSS تا تکمیل فرآیند پروژه ها با دانشجویان همراه خواهند بود.

 

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی – مشاورتز

پایگاه داده های معتبر برای جستجوی مقالات

انجام پایان نامه زبان انگلیسی در پنج فصل نگارش می شود:

کلیات پایان نامه

مروری بر مطالعات پیشین و چهارچوب نظری

روش تحقیق

تجزیه و تحلیل آماری

نتیجه گیری و پیشنهادات

۱-  کلیات پایان نامه

فصل 1 انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، حالت توسعه ی یافته ی پروپوزال نگارش شده است. شیوه ی نگارش این فصل به این صورت است که در ابتدا مقدمه ای کلی در ارتباط با موضوع مورد بحث، چالش های موجود بر سر راه و مکانیسم پیشنهادی در پاراگراف آخر می باشد. دیگر بخش های این فصل، شامل اهداف پایان نامه، ضرورت انجام پایان نامه و نوآوری های پایان نامه می باشد که با شرح و بسط بخشهای متناظر با این مطالب در پروپوزال، این بخش را نگارش می کنیم. در پایان  این فصل نیز  واژه ها تعریف عملیاتی و مفهومی می شوند.

۲-  مروری بر مطالعات پیشین

فصل 2 انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، ابتدا یک مقدمه کلی در ارتباط با روشهای مورد استفاده در تحقیقات و مقالات پیشین ارایه می کنیم. این مطالب می تواند شامل موضوعات فرعی دیگری که مربوط به پایان نامه می باشد را نیز در بر گیرد، اما مطالب نگارش شده بایستی برخاسته از دل مقالات انجام شده در گذشته باشد. نکته ای که باید در این قسمت مورد توجه قرار گیرد، استفاده از مقالات به روز از پایگاه های معتبر باشد. بهتر است که این مقالات بیشتر از ژورنالها انتخاب شود. سپس متغیرهای توصیف و توضیح داده میشوند مدلهای مرتبط ارائه میشود. پیشینه تحقیقاتی داخل و خارج از کشور از مقالات به روز استخراج میشود و در نهایت جمع بندی صورت میگیرد

۳-  روش تحقیق

فصل 3 انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، پس از اينکه پژوهشگر در فرآيند پژوهش با چارچوب نظري موضوع پژوهش آشنا شد و پژوهش‌‌هاي مرتبط با موضوع را مورد بررسي قرار داد، خواهد توانست با ديدگاهي وسيع‏تر و ابعادي جديدتر به موضوع پژوهش خود بپردازد. بر اين مبنا خواهد توانست بر اساس چارچوب نظري پژوهش و روش‌‌هاي به کار گرفته شده در پژوهش‌هاي قبلي، روش مناسب را انتخاب و به نتايج بهتري دست يابد. در این فصل ابتدا روش پژوهش به کار رفته در اين پژوهش شامل نوع پژوهش،  جامعه و نمونه آماري حجم نمونه معیارهای خروج و ورود  و نحوه گردآوري داده‌ها عنوان شده و سپس در نهايت روش‌هاي آماري به کار رفته براي آزمون فرضيه‌هاي پژوهش تشريح مي­گردد.

۴- یافته ها

در فصل 5 انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، تجزيه و تحليل داده هاي جمع آوري شده با ابزارهاي معتبر، يکي از پايه هاي اصلي هر مطالعه و بررسي است. هدف از تجزيه و تحليل، ارائه نتايج به شکلي قابل فهم و قابل تفسير است. در اين مرحله از پژوهش، فرضيه هاي تحقيق مورد آزمون و تجزيه وتحليل قرار مي گيرد و محقق بر اساس نتايج آماري حاصل شده براي تأييد يا رد فرضيه هاي پژوهش داوري مي كند. اين فصل اختصاص به پردازش داده ها، آزمون فرضيه ها و ارائه نتايج دارد. بر اين مبنا، ابتدا آمار توصيفي از مقادير محاسبه شده براي متغيرهاي پژوهش ارائه شده است. در ادامه از طریق آمار استنباطی به تجزیه و تحلیل داده ها پرداخته خواهد شد.

تجزیه و تحلیل آماری معمولا با استفاده از نرم افزار SPSS انجام می شود، اما در صورتی که روش پژوهش از نوع توصیفی و کیفی باشد محقق می بایست بدون استفاده از داده های آماری به تجزیه و تحلیل اطلاعات بپردازد.

۵-  نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات

در این فصل که شامل دو بخش اصلی است، ابتدا مقدمه مطرح می شود سپس تک تک فرضیه ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. یافته ها با مطالعات مشابه مقایسه شده و در خصوص یافته های تحقیق تبئین و توجیه صورت می گیرد. در قسمت پیشنهادات، نیز چیدن طرح که موضوع پایان نامه را بهبود می بخشد، مطرح می کنیم.

 

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش مشاوره انجام پایان نامه زبان انگلیسی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه زبان انگلیسی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد زبان انگلیسی ، انجام پایان نامه ارشد زبان انگلیسی ، انجام پایان نامه دکتری زبان انگلیسی ، انجام رساله دکتری زبان انگلیسی ، انجام پایان نامه زبان ، نگارش پروپوزال زبان انگلیسی