مشاوره انجام پایان نامه حقوق
5 (100%) 1 رای

مشاوره انجام پایان نامه حقوق

مشاوره انجام پایان نامه حقوق در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

رشته حقوق یکی از قدیمی ترین رشته های علم انسانی است که در گرایش های مختلف خود به دنبال ایجاد عدل در روابط اجتماعی بین افراد جامعه می باشد و همچنین این رشته علم انسانی تلاش می نماید تا با ایجاد رویه های مشخص به تنظیم روابط قوای دولتی با یکدگیر، و قوای دولتی در برابر مردم بپردازد.

انجام پایان نامه حقوق در تمامی گرایش ها

رشته حقوق دارای گرایش های مختلفی می باشد که نیاز به انجام پایان نامه خواهند داشت. مهمترین این گرایش ها عبارتند از:

انجام پایان نامه حقوق عمومی

گرایش حقوق عمومي در کارشناسی ارشد حقوق به بررسي و مطالعه روابط في بين ساير اشخاص حقيقي و حقوقي و دولت در هر جامعه مي‌پردازد. حدود و ثغور اعمال حاكميت عمومي، مفهوم قدرت و حاكميت، و چگونگي پیشگیری از تضييع حقوق افراد جامعه توسط مقامات عمومي از مباحث عمده اين گرايش مي‌باشد. حقوق اداري، حقوق مالي، حقوق اساسي وحقوق كار از ‌شاخه‌هاي گرايش حقوق عمومی به محسوب می شوند.

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

حقوق خصوصی از قدیمی ترین گرایش ها درکارشناسی ارشد حقوق است و ساده ترین تعریف آن همین است که این شاخه از حقوق به دنبال تنظیم روابط افراد با یکدیگر است. گرایش حقوق خصوصي در کارشناسی ارشد حقوق، در واقع حقوق مادر محسوب شده و به تنظیم روابط بین افراد جامعه با یکدیگر می پردازد و دولت در آن نقش قابل توجهی را ایفا نمی نماید. این شاخه حقوق در مباحث مسئوليت مدني، آيين دادرسي مدني، قواعد فقه و اصول فقه، حقوق مدني،، حقوق تجارت و متون فقه، بحث مي‌نمايد.

انجام پایان نامه حقوق بشر

حقوق بشر علمي جدید و بین رشته‌اي در عرصه جهاني محسوب می شود كه با مباني فلسفه و جامعه‌شناسي سر و كار داشته و در سال های اخير به دليل ناكارآمدي مباني حقوق صرف و روابط اجتماعي داخلي و بين‌المللي گسترش یافت.

موضوعاتی همچون نقد مباني فلسفي حقوق بشر، حقوق همبستگي، انسان‌شناسي، حقوق مدني سياسي، حقوق اقتصادي اجتماعي فرهنگي، عدالت قضايي، حقوق بشردوستانه بين‌الملل وحقوق بشر در اسلام موضوعات گرایش حقوق بشر در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

انجام پایان نامه حقوق تجارت بین الملل

در مورد این گرایش شاید اساسی ترین سخنی که می توان بیان داشت این است که آتیه دار ترین و در عین حال مشکل ترین گرایش حقوق، حقوق تجارت بين‌الملل است. این گرایش را مي‌توان مجموعه‌اي از قواعد حاكم بر مبادلات تجاري ميان اشخاص حقيقي و حقوقي دانست كه دارای ویژگی فرامرزي يا داراي عنصري خارجي است. موضوعاتي مثل حقوق حمل و نقل‌هاي بين‌المللي، شركتهاي چندمليتي، بيع بين‌المللي كالاها، حقوق انرژي و داوريهاي بين‌المللي، تعارض قوانين، سازمان تجارت جهاني و تجارت الكترونيك در اين رشته مورد بررسی قرار مي‌گيرند. فقر شديد منابع مطالعاتي و نيروي انساني متخصص در اين زمينه عرصه را براي فعاليتهاي حرفه‌اي و پژوهشي دانشجويان اين رشته مهيا نموده است. تسلط به زبان هاي خارجي به ويژه زبان انگليسي، لازمه فعاليت هاي علمي در اين حيطه است.

انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی: جرايم و مجازات اعمالي است كه به جهت نقض نظم در جامعه نسبت به عاملین اين رفتارها اجرا مي‌شود. این گرایش از حقوق درباره آيين‌دادرسي كيفري، و حقوق كيفري بين‌المللي، حقوق جزاي عمومي و اختصاصي و كيفرشناسي و يا علم اداره‌ زندانها بحث مي‌نمايد. دانشجوياني كه قصد علم آموزی در رشته حقوق جزا و جرم شناسی را داشته باشند با مباحثي چون روانشناسي و روان پزشكي كيفري، جرم‌شناسي، جامعه شناسي جنايي، پليس علمي يا كشف علمي جرايم و پزشكي قانوني نيز آشنا گردند..

انجام پایان نامه حقوق مالکیت فکری

گرایش حقوق مالكيت فكري در مقطع کارشناسی ارشد حقوق، يكي از شاخه‌هاي رشته حقوق خصوصي محسوب می گردد. موضوع اين گرایش، حمايت از حقوقي است كه به اشخاص به دليل خلاقيت‌هاي فكري و آفرينش‌ها، ابداعات و نوآوري هاي آنان داده مي‌شود. دانشجويان رشته حقوق مالکیت فکری در طول مدت تحصيل با حقوق مالكيت ادبي و هنري، حقوق علايم و نام هاي تجاري، كليات حقوق مالكيت فكري، حقوق مالكيت صنعتي، حقوق انتقال تكنولوژي و دانش فني، حقوق رايانه و نرم‌افزارهاي رايانه‌اي و تعارض قوانين آشنايي می یابند.

انجام پایان نامه حقوق بین الملل

حقوق بين‌الملل گرایشی از حقوق است كه به بررسي قواعد و اصول، تكاليف و حقوق حاكم بر رفتار و روابط ميان کشور ها و سازمان هاي بين المللي و همچنين اشخاص حقيقي و حقوقی در موارد متعدد مي‌پردازد. دانشجويان گرایش حقوق بین الملل کارشناسی ارشد حقوق، در طول مدت تحصيل با حقوق بين‌الملل اسلامي، مسئوليت مدني و روشهاي مسالمت آميز حل و فصل اختلافات بين‌المللي، حقوق سازمان هاي بين‌المللي، متون حقوقي به زبان خارجه و حقوق بين‌الملل خصوصي آشنا می گردند.

انجام پایان نامه گرایش حقوق محیط زیست: حقوق محيط زيست حقوقي است كه به مطالعه قواعد موجود در زمينه محيط زيست انسان مي‌پردازد و در ‌الواقع مرتبط با محيط زندگی انسان ها مي‌باشد. اين رشته قواعد و رفتارهایی را كه باعث ایجاد لطماتی توسط اشخاص به محيطي كه در آن زندگي مي‌كنند، تنظیم می نماید.

انجام پایان نامه حقوق اقتصادی

رشته حقوق اقتصادي با آموزش اصول حاكم بر روابط بخش عمومي و خصوصي و مباني اقتصادي نگاه جديدي ايجاد می کند كه به موجب آن بتوان به ايجاد و تفسير قواعد و قوانين حقوقي پرداخته شود. دانشجويان اين رشته در طول مدت تحصيل با حقوق مالياتي، حقوق تجارت بين‌المللي، حقوق عمومي اقتصادي، تحليل اقتصادي حقوق، حقوق جزاي اقتصادي، حقوق شركت هاي خارجي، حقوق بين‌الملل اقتصادي، حقوق بانكي، حقوق تجارت بين‌المللي و حقوق اسناد تجاری آشنايي می یابند.

انجام پایان نامه حقوق خانواده

خانواده به عنوان بنیادی ترین واحد اجتماعی به عنوان یکی از شاخه های حقوق محسوب می گردد که تنظیم روابط اشخاص داخل خانواده با توجه به فقه و حقوق اسلامی به عنوان گرایشی از حقوق در دانشکده های حقوق کشور تدریس می گردد.

انجام پایان نامه حقوق نفت و گاز

از جمله جدیدترین گرایش های حقوقی می توان به گرایش حقوق نفت و گاز اشاره نمود که به بررسی حقوق حاکم بر قراردادهای انرژی در سطح بالاستی و پایین دستی می پردازد. این گرایش نوپای حقوق در ایران امروزه داوطلبان زیادی دارد که این امر موجب اجرای پروژه ها، پایان نامه ها و مقالات فراوان در این گرایش گردیده است.

انجام پایان نامه حقوق ثبت

ثبت اسناد و املاک یکی از الزامات زندگی امروزی محسوب می گردد و لزوم ایجاد گرایشی از حقوق برای رفع ابهامات و تربیت نیروهای زبده در این رشته حقوقی باعث ایجاد این گرایش از حقوق گردیده است. این گرایش نوپای حقوق نیز در ایران امروزه داوطلبان زیادی دارد که این امر موجب اجرای پروژه ها، پایان نامه ها و مقالات فراوان در این گرایش گردیده است.

مشاوره انجام پایان نامه حقوق - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه حقوق – مشاورتز

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق

موسسه مشاورتز با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است که بیش از 7 سال به مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های حقوق اعم از خصوصی، عمومی، جزا، ثبت، خانواده، بین الملل، حقوق بشر و … مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه حقوق و انجام رساله دکتری حقوق خود را به کارشناسان ما بسپرید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری نمایند.

 

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه حقوق

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی برق بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • نورمگز: پایگاه نورمگز دارای منبعی کامل از انواع مقالات در رشته حقوق می باشد که می تواند مورد استفاده دانشجویان و پژوهشگران حقوقی قرار گیرد.
  • مگیران: از دیگر منابع ارزشمند فارسی در زمینه مقالات حقوقی می توان به پایگاه اینترنتی مگیران اشاره نمود که منبعی عظیم از مقالات مختلف را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.
  • سیویلیکا: از مهمترین تارنماهای ایرانی که می تواند کمک شایانی را در جهت اجرای پایان نامه های حقوقی در اختیار دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری قرار دهد، پایگاه اینترنتی سیویلیکا می باشد که دارای انواع مقالات همایشی در زمینه گرایش های مختلف حقوق می باشد.
  • Hein Online: یکی از اساسی ترین منابع بین المللی گرایش حقوق پایگاه اینترنتی Hein Online می باشد که دارای انواع مقالات و پژوهش های حقوق می باشد و بر این اساس کمک شایانی برای انجام پایان نامه به پژوهشگران و دانشجویان حقوقی خواهد نمود.

نحوه ی انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق در پنج فصل نگارش می شود:

  • کلیات پایان نامه
  • مفاهیم و پیشینه پژوهش
  • پردازش موضوع اصلی پایان نامه
  • تجزیه و تحلیل موضوع
  • نتیجه گیری و پیشنهادات

در فصل اول پایان نامه های حقوقی، موسسه ما توسط پژوهشگران مجرب خود ابتدائاً به بیان کلیات پژوهش از قبیل سوالات، فرضیه ها، اهداف، روش ها، پیشینه و … می پردازد.

فصل دوم پایان نامه های حقوقی عمدتاً به مفاهیم پژوهش اختصاص می یابد و در این فصل عمدتاً مفاهیم اساسی پژوهش بررسی می گردند. به عنوان مثال اگر ما قصد اجرای یک پایان نامه در زمینه فرآیند طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان را داشته باشیم، در فصل دوم این پژوهش به مفاهیمی همچون طلاق، طلاق توافقی، طلاق باین، طلاق رجعی، مهریه و …. خواهیم پرداخت.

در نهایت فصل سوم از پژوهش به بیان و تحلیل موضوع اصلی پژوهش می پردازد. در موضوع پیش گفته، اگر بخواهیم پایان نامه ای در زمینه فرآیند طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان نگارش نماییم، در فصل سوم به بررسی اصول شکلی طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان پرداخته می شود و این دو مورد باهم مورد مطالعه تطبیقی واقع خواهند شد.

فصل چهارم در پژوهش های حقوقی تا حدود زیادی دنباله رو فصل سوم است، در این فصل در موضوع پی گفته اگر بخواهیم اقدام به نگارش پایان نامه نماییم، به بررسی اصول ماهوی موجود در طلاق در فقه امامیه و حقوق انگلستان پرداخته می شود.

در نهایت نیز فصل پنجم پژوهش های حقوقی به نتیجه گیری، جمع بندی و پیشنهادات نهایی پرداخته می شود که در این فصل تلاش می گردد تا فرضیه های پژوهش تایید یا رد گردند و در نهایت پیشنهاداتی در جهت بهبود شرایط مربوط به موضوع حقوقی مطروحه ارائه گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه حقوق و گرایش های آن باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه حقوق دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پايان نامه حقوقي ، انجام پایان نامه حقوق ، انجام پایان نامه حقوق در شیراز ، انجام پایان نامه حقوق در مشهد ، انجام پایان نامه حقوق شیراز ، انجام پایان نامه حقوق مشهد ، انجام پایان نامه دکتری حقوق ، انجام پایان نامه ارشد حقوق ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق ، انجام رساله دکتری حقوق ، انجام پایان نامه رشته حقوق ، نگارش پروپوزال حقوق ، سفارش پایان نامه حقوق