مشاوره انجام پایان نامه حسابداری
5 (100%) 1 رای

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

حسابداري يك سيستم اطلاعاتي است كه با فراهم كردن اطلاعات لازم كمك مي كند تا سرمايه گذارها، اعتبار دهندگان، مديران و دولت نسبت به مسائل اقتصادي بهتر بتوانند تصميم بگيرند. براي مثال اگر شخصي بخواهد در شركتي سرمايه گذاري كند، تمايل دارد كه وضعيت مالي آن شركت و يا نتايج عمليات آن شركت را در طي سالهاي قبل بداند. موضوعاتي كه بصورت گزارش هاي مالي توسط حسابداران تهيه مي شود. حسابداري به منظور جوابگويي به نيازهاي انسان بوجود آمده است به همين دليل با گذشت زمان و به موازات گسترش فعاليتهاي اقتصادي و افزايش پيچيدگي آن، هدفها و روشهاي حسابداري براي جوابگويي به نيازهاي اطلاعاتي، توسعه يافته است چرا كه اشخاص، شركتها و دولت براي تصميم گيري در مورد توزيع مناسب منابع مالي نياز به اطلاعاتي قابل اتكا دارند كه اين اطلاعات را به ياري حسابداري مي‌توان بدست آورد. از سوي ديگر انجام سرمايه گذاري يكي از مواد ضروري و اساسي در فرايند رشد و توسعه اقتصادي كشور است و سرمايه گذاران نيز از بعد عرضه سرمايه، تا حد امكان سعي دارند منابع مالي خود را به سوئي سوق دهند كه كمترين ريسك و بيشترين بازده را داشته باشد. يعني بدنبال برآورد ريسك سرمايه گذاري خواهند بود. اين در حالي است كه يكي از مباني اساسي براي محاسبه ريسك بازار شركتها، استفاده از اطلاعات توليد شده توسط سيستم حسابداري است.حسابداری یکی از رشته های پر طرفدار در بین افراد می باشد که به دلیل تنوع شاخه های آن، هر فردی می تواند زمینه ای که بیشترین ارتباط را با آن برقرار می کند انتخاب نماید و پس از تحصیل در آن شاخه وارد بازار کار مرتبط شود. بر اساس آخرین آمار بدست آمده؛حسابداری جزو ۱۰ شغل پول‌ساز در سال ۲۰۱۶ شناخته شده است که همین عامل میتواند باعث رشد انگیزه برای تحصیل افراد بیشتری در این زمینه باشد

انجام پایان نامه حسابداری در تمامی گرایش ها

رشته حسابداری دارای گرایش های متعددی است که مهم ترین رشته های آن در ایران عبارتند از: حسابداری،‌ حسابرسی،حسابداری مدیریت،حسابداری دولتی

انجام پایان نامه حسابداری

این گرایش از رشته حسابداری از قدیمی ترین گرایش های حسابداری می باشد. رشته حسابداری از جمله پركاربردترين رشته هاي دانشگاهي است. به عبارتي ديگر هم دروسي كه دانشجويان در رشته حسابداری مطالعه مي كنند، استفاده و كاربرد بسيار زيادي در حين كار دارد و هم اينكه تمامي شركت ها، سازمان ها، مؤسسات و حتي اخيرا برخي از خانواده ها به يك حسابدار و كارشناس مالي نياز مبرم دارند.

انجام پایان نامه حسابداری – حسابرسی

از جمله مهمترين ذي نفعان در هر كشور ، دولت آن كشور است . زيرا براي تأمين مالي هزينه هاي دولت نياز به پول دارد و بخش قابل توجهي از اين پول از محل پرداخت ماليات شركت ها و مؤسسات انتقاعي است و از آنجا كه هميشه صاحبان شركت ها تمايل زيادي به پرداخت ماليات ندارند، لذا ممكن است از روش هاي مختلف به دنبال كمتر نشان دادن درآمد و يا سود خود مي باشند. لذا يكي از فعاليت هاي دولت در اين زمينه ، حسابرسي دفاتر مالي و قانوني شركت ها مي باشد.

همچنين بسياري از مؤسسات حسابرسي وجود دارند كه براي بخش خصوصي كار مي كنند. يعني اينكه گاهي ذي نفع يك شركت يا سازمان ، سهامداران آن مي باشند و براي اينكه بدانند كه سود يا ضرري كه مدير عامل يا هيأت مديره در انتهاي سال مالي اعلام مي کند ، صحت دارد يا خير از مؤسسات حسابرسي كمك مي گيرند.

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

دوره کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت به منظور آموزش تخصصی حسابداری با تاکید بر بکارگیری رویکردهای استراتژیک و تجزیه و تحلیل های منطقی در تصمیم گیری های مالی تدوین گردیده است. هدف رشته کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت، تربیت مدیران توانمند در حوزه های مختلف از جمله مدیران عامل، مالی، صنعتی، مشاوران مالی است.

انجام پایان نامه حسابداری دولتی

انديشه كنترل عمومي بر هزينه هاي دولت از اواخر قرن نوزدهم ميلادي به بعد پديد آمد و دولتهاي برخي از كشور هاي اروپايي مكلف شدند كه درآمدها و هزينه هاي سالانه خود را پيش بيني و به تصويب مجلس نمايندگان برسانند و بدين ترتيب، تنظيم و تدوين بودجه دولت متداول گرديد پيدايش و رواج سيستم بودجه، سيستم حسابداري متناسبي را طلب مي كرد كه اين جريان به پيدايش حسابداري دولتي به صورت رشته‌اي متمايز انجاميد.

انجام پایان نامه حسابداری - مشاورتز

انجام پایان نامه حسابداری – مشاورتز

بهترین موسسه انجام پایان نامه حسابداری

موسسه مشاورتز با کادری متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران مفتخر است که بیش از 7 سال به مشاوره و امور مربوط به انجام پایان نامه حسابداری در مقطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری در تمامی گرایش های حسابداری اعم از دولتی،حسابرسی،مدیریت و … مشغول است. شما دانشجوی عزیز می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل مربوط به مشاوره و انجام پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری خود را به کارشناسان ما بسپرید. همکاران ما موظف هستند که شما دانشجوی عزیز را از بدو شروع به کار پایان نامه تا پس از انجام فرآیند دفاع به شکلی مطلوب همراهی و همیاری نمایند.

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری با MATLAB : نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های رشته حسابداری می باشد.

انجام پایان نامه حسابداری با SPSS: نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته حسابداری، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه حسابداری با Smart-PLS: نسل دوم مدلسازی معادلات ساختاری معروف به رویکرد حداقل مربعات جزئی یا رویکرد مبتنی بر واریانس برای تحلیل داده های جمع  آوری شده فرآیندی مشابه ولی متفاوت با تکیه بر محدودیت های رویکرد مبتنی بر کواریانس ارائه نمود. نرم افزار PLS کاربردی ترین نرم افزار نسل دوم مدلسازی معادلات ساختاری است.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار SAS: نرم‌افزار ساس یا نرم‌افزار سس یک نرم‌افزار آماری است که برای تجزیه وتحلیل‌های آماری به کار می‌رود. نام این نرم‌افزار مخفف Statistical Analysis System می‌باشد. این نرم‌افزار به لحاظ محاسباتی بسیار قدرتمندتر از نرم‌افزارهای آماری دیگر چون SPSS و S-PLUS می‌باشد. نسخه‌های مختلفی از این نرم‌افزار اریه گردیده که جدیدترین نسخه نسخه ۹٫۲ می‌باشد. یکی از نقاط قوت این نرم‌افزار این است که به کاربران اجازه می‌دهد که تحلیل‌های آماری را در هر سطحی از پیچیدگی انجام دهند.

 

انجام پایان نامه حسابداری با EViews: نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی بویژه روشهای جدید ان می باشد.چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید ضروری است در کنار اموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر Eviews نیز اشنا شوند.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار LISEREL: لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار AMOS: این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

 

انجام پایان نامه حسابداری با نرم افزار  Stata: (استاتا) یک برنامه آماری چند منظوره است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۵ عرضه شد. این برنامه بین دانشگاهیان و موسسه‌های آکادمیک سراسر دنیا کاربرد فراوان دارد. اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه شناسی، حسابداری مالی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند. از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به حسابداری داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه اشاره نمود.

 

 

پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه حسابداری

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته حسابداری  بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  • Emerald: ین پایگاه علمی متعلق به انتشارات معروف امرالد است و به ارائه منابع علمی تخصصی (کتاب و نشریه)در حوزه های موضوعی حسابداری، علم اطلاعات و دانش شناسی، اقتصاد، حسابداری دانش و اطلاعات، حسابداری، تجارت، گردشگری و حمل و نقل می پردازد.
  • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف حسابداری،علوم انسانی و … را شامل می شود.
  • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی رشته حسابداری در آن به چاپ می رسد.

 

نحوه ی انجام پایان نامه حسابداری

انجام پایان نامه حسابداری در پنج فصل نگارش می شود:

  • کلیات پایان نامه
  • مروری بر مطالعات پیشین
  • ارایه ی روش های های آماری و شبیه سازی
  • شبیه سازی و تجزیه و تحلیل آماری
  • نتیجه گیری و پیشنهادات

 

1- کلیات پایان نامه

این فصل از پایان نامه، حالت توسعه ی یافته ی پروپوزال نگارش شده است. شیوه ی نگارش این فصل به این صورت است که در ابتدا مقدمه ای کلی در ارتباط با موضوع مورد بحث، چالش های موجود بر سر راه و مکانیسم پیشنهادی در پاراگراف آخر می باشد. دیگر بخش های این فصل، شامل اهداف پایان نامه، ضرورت انجام پایان نامه و نوآوری های پایان نامه می باشد که با شرح و بسط بخشهای متناظر با این مطالب در پروپوزال، این بخش را نگارش می­کنیم. در پایان  این فصل نیز در قالب بخش بندی پایان نامه، به صورت خلاصه و در 5 یا 6 خط به معرفی اجمالی تمامی فصول پایان نامه می پردازیم.

 

 

2- مروری بر مطالعات پیشین

در این فصل ابتدا یک مقدمه کلی در ارتباط با روشهای مورد استفاده در تحقیقات و مقالات پیشین ارایه می کنیم. این مطالب می تواند شامل موضوعات فرعی دیگری که مربوط به پایان نامه می باشد را نیز در بر گیرد، اما مطالب نگارش شده بایستی برخاسته از دل مقالات انجام شده در گذشته باشد. نکته ای که باید در این قسمت مورد توجه قرار گیرد، استفاده از مقالات به روز از پایگاه های معتبر باشد. بهتر است که این مقالات بیشتر از ژورنالها انتخاب شود.

3- ارایه ی روش های های آماری و شبیه سازی

پس از اينکه پژوهشگر در فرآيند پژوهش با چارچوب نظري موضوع پژوهش آشنا شد و پژوهش‌‌هاي مرتبط با موضوع را مورد بررسي قرار داد، خواهد توانست با ديدگاهي وسيع‏تر و ابعادي جديدتر به موضوع پژوهش خود بپردازد. بر اين مبنا خواهد توانست بر اساس چارچوب نظري پژوهش و روش‌‌هاي به کار گرفته شده در پژوهش‌هاي قبلي، روش مناسب را انتخاب و به نتايج بهتري دست يابد. در این فصل ابتدا روش پژوهش به کار رفته در اين پژوهش شامل نوع پژوهش، فرضيه‌هاي پژوهش، قلمرو پژوهش، جامعه و نمونه آماري و نحوه گردآوري داده‌ها عنوان شده و سپس به بيان مدل‌ها و تعريف متغير‌هاي مورد بررسي پرداخته مي­شود و در نهايت روش‌هاي آماري به کار رفته براي آزمون فرضيه‌هاي پژوهش تشريح مي­گردد.

4-شبیه سازی و تجزیه و تحلیل آماری

تجزيه و تحليل داده هاي جمع آوري شده با ابزارهاي معتبر، يکي از پايه هاي اصلي هر مطالعه و بررسي است. هدف از تجزيه و تحليل، ارائه نتايج به شکلي قابل فهم و قابل تفسير است. در اين مرحله از پژوهش، فرضيه هاي تحقيق مورد آزمون و تجزيه وتحليل قرار مي گيرد و محقق بر اساس نتايج آماري حاصل شده براي تأييد يا رد فرضيه هاي پژوهش داوري مي كند.

اين فصل اختصاص به پردازش داده ها، آزمون فرضيه ها و ارائه نتايج دارد. بر اين مبنا، ابتدا آمار توصيفي از مقادير محاسبه شده براي متغيرهاي پژوهش ارائه شده است. در ادامه از طریق آمار استنباطی به تجزیه و تحلیل داده ها پرداخته خواهد شد.

5- نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات

در این فصل که شامل دو بخش اصلی است، ابتدا در بخش نتیجه گیری در دو پاراگراف معضل مورد بحث پایان نامه را مطرح می کنیم و سپس مکانیسم پیشنهادی برای رفع این مشکل را مطرح می سازیم و در پاراگراف آخر نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل آماری را بیان می کنیم و بهبودی مساله را با استفاده از روش پیشنهادی خود توجیه می کنیم. در قسمت پیشنهادات، نیز چنیدن طرح که موضوع پایان نامه را بهبود می بخشد، مطرح می کنیم.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه حسابداری باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه حسابداری دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد حسابداری، انجام پایان نامه ارشد حسابداری در اصفهان ، انجام پایان نامه حسابداری ، انجام پایان نامه حسابداری ارشد ، انجام پایان نامه حسابداری اصفهان ، انجام پایان نامه حسابداری در اصفهان ، انجام پایان نامه حسابداری در شیراز ، انجام پایان نامه حسابداری مشهد ، انجام پایان نامه دکتری حسابداری ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری ، انجام پایان نامه های حسابداری ، انجام رساله دکتری حسابداری ، پايان نامه كارشناسي ارشد حسابداري ، نگارش پروپوزال حسابداری ، نوشتن پایان نامه حسابداری ، پایان نامه کارشناسی حسابداری ، سفارش انجام پایان نامه حسابداری