مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

حسابداری مدیریت یا حسابداری مدیریتی بر استفاده از اطلاعات حسابداری برای مدیران در سازمان‌ها، جهت مهیا کردن آن‌ها برای تصمیم‌سازی کسب و کار آگاهانه تأکید دارد که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کارکردهای کنترل و مدیریت شان را بهتر تجهیز نمایند.

 • در مقابل اطلاعات حسابداری مالی، اطلاعات حسابداری مدیریتی این خصوصیات را دارند:
 • در درجه اول نگاه رو به آینده دارند، به جای تاریخی (نگاه به گذشته).
 • برای پشتیبانی از تصمیم‌گیری به‌طور کلی مبتنی بر مدل با درجه‌ای از انتزاع هستند، به جای مبتنی بودن بر مورد.
 • برای استفاده در سازمان طراحی شده و درنظر گرفته شده‌اند، به جای اینکه برای استفاده ذی نفعان، بستانکاران، و قانونگذار در نظر گرفته شده باشد
 • معمولاً محرمانه بوده و توسط مدیران استفاده می‌شود تا گزارشگری عمومی
 • با ارجاع به احتیاجات مدیران محاسبه می‌شود، و اغلب توسط سامانه‌های اطلاعات مدیریتاستفاده می‌شود، نه با ارجاع به استانداردهای عمومی حسابداری مالی.

محورهای کلی انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

حسابداری مدیریت دارای سه  محور اصلی مدیریت راهبردی،مدیریت عملکرد و مدیریت ریسک می باشد که در ادامه به ارایه محورهای جزیی هر یک از این سه محور کلی می پردازیم.

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت : مدیریت راهبردی

 1. حاکمیت شرکتی
 2. سرمایه گذاران نهادی،مالکیت مدیریتی،مالکیت خانوادگی
 3. شرکت های خانوادگی و غیرخانوادگی
 4. مدیریت استراتژیک و راهبرد شرکت
 5. ارتباطات سیاسی شرکت ها
 6. کارت امتیازی متوازن

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت : مدیریت عملکرد

 1. سرمایه فکری در سازمان ها
 2. مدیریت سرمایه گذاری در شرکت ها
 3. شاخص های کلیدی عملکرد
 4. هزینه یابی مبتنی بر فعالیت
 5. مهندسی ارزش،تولید ناب
 6. حسابداری سیستم تولید به موقع
 7. حسابداری سنجش مسئولیت

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت : مدیریت ریسک

 1. مدیریت ریسک در بازار سرمایه
 2. ریسک تجاری،ریسک اقتصادی،ریسک عملیاتی و ریسک مالی
مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه حسابداری مدیریت – مشاورتز

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت با نرم افزار SPSS

نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته مدیرت، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت با نرم افزار EViews

نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی بویژه روشهای جدید ان می باشد.چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید ضروری است در کنار اموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر Eviews نیز اشنا شوند.

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت با نرم افزار LISEREL

لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

انجام پایان نامه حسابداری مدیریت با نرم افزار AMOS

این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

نرم افزار Gamz برای انجام پایان نامه حسابداری مدیریت: یکی از پرکاربردترین نرم­افزارهای بهینه سازی، نرم افزار Gamz است که حوزه های مختلفی از علم را شامل می شود که بیشترین کاربرد آن در رشته مدیریت در جهت انجام مدیریت برنامه ریزی خطی است.

بر اساس کاربرد نرم افزارهای معرفی شده در آن برای انجام پایان نامه حسابداری مدیریت  EViews ، SPSS ، LISEREL بیشترین کاربرد را دارند.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات حسابداری مدیریت

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته مدیریت بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • Emerald: ین پایگاه علمی متعلق به انتشارات معروف امرالد است و به ارائه منابع علمی تخصصی (کتاب و نشریه)در حوزه های موضوعی مدیریت، علی الخصوص حسابداری مدیریت می پردازد.
 • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف مدیریت،علوم انسانی و … را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی رشته حسابداری مدیریت در آن به چاپ می رسد.

خدمات مشاورتز در قبال انجام پایان نامه حسابداری مدیریت

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و تحلیل های اقتصادی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای کار های آماری و اقتصادسنجی  شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه حسابداری مدیریت باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه حسابداری مدیریت دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد حسابداری مدیریت ، انجام پایان نامه حسابداری مدیریت ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری ، سفارش انجام پایان نامه حسابداری مدیریت ، نگارش پروپوزال حسابداری مدیریت ، انجام پایان نامه حسابداری گرایش مدیریت