مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی

در این مقاله مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد.

رشته ترویج و آموزش کشاورزی یکی از رشته های علوم کشاورزی است که به بررسی آموزش عالی کشاورزی و کارآفرینی، عوامل مؤثر بر روابط بین تحقیق و ترویج در بخش کشاورزی، توسعه پایدار کشاورزی، نظام دانش و اطلاعات کشاورزی، مدیریت خشکشالی در جوامع روستایی، جامعه شناسی روستایی و عشایری، خصوصی سازی ترویج کشاورزی و مباحثی از این قبیل می پردازد. در واقع محققان ترویج و آموزش کشاورزی رابط بین علوم کشاورزی و انتقال این علوم به کشاورزان هستند. این محققان نقش ترویج و آموزش کشاورزی در نواحی روستایی و سایر مناطق را در زمینه کشاورزی پایدار و غیره بر عهده دارند.

انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاوری در تمامی گرایش ها

رشته ترویج و آموزش کشاورزی دارای چهار گرایش در مقطع ارشد و دو گرایش در مقطع دکتری است. در مقطع ارشد گرایش های آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست، زیست بوم انسانی کشاورزی، نوآوری و کارآفرینی کشاورزی و ترویج کشاورزی پایدار و منابع طبیعی است. در مقطع دکتری نیز دارای گرایش های ترویج کشاورزی پایدار و منابع طبیعی و آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست است.

انجام پایان نامه آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست

یکی از گرایش های رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی، آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست است، پیشرفت و توسعه یک جامعه در گرو آموزش کشاورزی پایدار و محیط زیست است. یکی از بهترین روش های برای حفاظت از محیط زیست، آموزش و ترویج صحیح کشاورزی می باشد. در این گرایش فیلدهای زیادی مورد بررسی قرار می گیرند اعم از بررسی نقش بنگاه های کشاورزی، نقش زنان روستایی، روش های صحیح حفاظت از منابع آب و خاک، شیوه های صحیح کشاورزی حفاظتی و غیره مورد بررسی قرار می گیرند.

انجام پایان نامه زیست بوم انسانی کشاورزی پایدار و نوآوری و کارآفرینی در بخش کشاورزی و ترویج کشاورزی پایدار

توسعه نظام های کشاورزی در کشور و همچنین کشاورزی همگام با محیط زیست و به طور کلی مدیریت صحیح منابع طبیعی و محیط زیست نیازمند کارهای ترویجی و آموزشی در بخش کشاورزی است. متخصصان بخش ترویج و آموزش کشاورزی با اجرای برنامه‌های ترویجی مناسب و استفاده از روش‌ های نوآورانه و خلاقانه در این بخش، جامعه را به سمت توسعه پایدار نظام های کشاورزی سوق می دهند.

نرم افزارهای انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی

در ذیل برخی از نرم افزارهای مهم رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی اشاره شده است.

انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی با نرم افزار SPSS: یکی از نرم افزارهای رایج و خیلی کاربردی در رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی، نرم افزار SPSS می باشد که بیشتر برای تجزیه و تحلیل دیتاهای آماری اعم از رگرسیون های خطی و غیرخطی، آنالیز واریانس، تحلیل مؤلفه های اصلی و غیره مورد بررسی قرار می گیرند.

انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی با نرم افزار AMOS: یکی دیگر از نرم افزارهایی که در رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار آموس می باشد که این نرم افزار بیشتر برای مدلسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی با نرم افزار LISREL: نرم افزار لیزرل هم مشابه با نرم افزار آموس، بیشتر برای مدل سازی در رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

قابلیت های موسسه در انجام پایان نامه کشاورزی ترویج و آموزش کشاورزی

 

مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی – مشاورتز

موسسه مشاور در تز آمادگی لازم برای مشاوره و راهنمایی به شما محققین رشته مهندسی کشاورزی ترویج و آموزش کشاورزی در زمینه انتخاب موضوع؛ طراحی و روانسجی ابزار لازم برای انجام پایان نامه و رساله مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی و تجزیه و تحلیل دیتاهای آماری تان را دارد.

ژورنال های مهم برای چاپ مقاله در رشته مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی

در ذیل چند مورد از ژورنال های خیلی خوب برای چاپ مقاله در بخش ترویج و آموزش کشاورزی ارائه شده است:

 • International Journal of Agricultural Sustainability (Int J Agr Sustain)
 • Journal of Development of Economics
 • Population and Development Review
 • Land Degradation and Development
 • Journal of International Relations and Development
 • Sustainable Development
 • Journal of Planning Education and Research

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی

در موسسه مشاورتز ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم:

 • بر اساس علاقه مندی های دانشجو و اساتید وی موضوعات متنوع، کاربردی و جدید از طرف متخصصین موسسه مشاورتز ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید استاد راهنما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با استانداردهای دانشگاه محل تحصیل ارائه می شود.
 • پس از تصویب پروپوزال، بسته به تقاضای دانشجو نوع همکاری تعیین می شود. دانشجو می تواند در زمینه اجرای تمامی مراحل آزمایش، تجزیه های آماری و آموزش نگارش فصول مختلف پایان نامه از حمایت های موسسه مشاورتز بهره جوید.
 • پس از اتمام اصلاحات مربوط به دانشجو و اساتید راهنما و مشاور، آموزش تهیه فایل پاورپوینت جهت انجام دفاع ارایه خواهد شد.
 • در صورت تمایل، پذیرش مقاله مستخرج از پایان نامه (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) انجام می گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد:

انجام پایان نامه ترویج و آموزش کشاورزی ، انجام پایان نامه مهندسی ترویج ، انجام پایان نامه کشاورزی ترویج ، انجام پایان نامه رشته ترویج و آموزش کشاورزی ، انجام پایان نامه ارشد ترویج و آموزش کشاورزی ، انجام پایان نامه دکتری ترویج و آموزش کشاورزی ، نگارش پروپوزال ترویج و آموزش کشاورزی ، انجام پایان نامه ترویج کشاورزی