مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال

مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

مهندسی پزشکی گرایش بیو متریال، برروی تهیه‌ی مواد گوناگون مصنوعی و طبیعی، طراحی روش‌های ساخت و قالب‌گیری نهایی ماده و در نهایت اصلاح مواد برای کاربرد درون بدن در پزشکی صورت می‌گیرد. توسعه‌ انواع مدلهای وسایل پزشکی نیازمند انتخاب، ساخت و آزمایش مواد است. که انتخاب ماده مناسب جهت کاربرد در بدن در این گرایش مطرح می شود.

انجام پایان نامه ببومتریال

 1. کنترل رهایش دارو
 2. مهندسی بافت
 3. طراحی و خواص سطحی مواد جهت کاربرد در بدن
 4. بیوسنسور ها
 5. مهندسی پروتئین
 6. کاربرد فلزات در پزشکی
 7. کاربرد سرامیک ها در پزشکی
 8. کاربرد پلیمرها در پزشکی
 9. کاربرد کامپوزیت ها در پزشکی
 10. اصلاح سطح مواد جهت کاربرد در بیومتریال ها
 11. ژن درمانی
مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه بیومتریال – مشاورتز

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه بیومتریال

انجام پایان نامه بیومتریال با MATLAB: نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های مهندسی پزشکی می باشد.

انجام پایان نامه بیومتریال با نرم افزار لب ویو : نرم افزار لب ویو یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و گرافیکی است که در بسیاری از رشته‌ها به‌ویژه مهندسی زیست پزشکی کاربرد تخصصی دارد.

انجام پایان نامه بیومتریال با سالیدورک: سالیدورک یک نرم افزار بسیار قوی در زمینه طراحی صنعتی است که با کمک آن می‌توان تمامی طرح‌ها را مدل سازی کرده و نقشه‌های آن‌ها را تهیه کرد.

انجام پایان نامه بیومتریال با نرم افزار انسیس: نرم افزار انسیس از گروه ابزارهای تحلیلی است که از روش اِلمان محدود برای مدل سازی و تحلیل در آن استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه بیومتریال نرم افزار آباکوس: نرم افزار آباکوس یک مجموعه از برنامه های مدل سازی قوی است که مبتنی بر روش اِلمان محدود ، قابلیت حل مسایل از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده ترین مدل سازی غیر خطی را دارا است.

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات مهندسی پزشکی

نشریه سایبرنتیک زیستی و مهندسی پزشکی زیستی

 

 • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه مهندسی برق در آن به چاپ می رسد.

 

خدمات مشاورتز در قبال انجام پایان نامه بیومتریال

در موسسه مشاورتز ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و شبیه سازی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای شبیه سازی های شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه بیومتریال باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه بیومتریال دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ارشد بیومتریال ، انجام پایان نامه بیومتریال ، انجام پایان نامه دکتری بیومتریال ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بیومتریال ، انجام پایان نامه مهندسی پزشکی بیومتریال ، نگارش پروپوزال مهندسی پزشکی بیومتریال