مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی

مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

رشته زبان و ادبیات فارسی از کهن ترین رشته هایی ست که همواره در دانشگاه ها و مراکز عالی تدریس می شود. این رشته که جز زیرمجموعه علوم انسانی ست از پرطرفدارترین رشته های موجود این مجموعه محسوب می شود، که حتی علاوه بر ایران در برخی از دانشگاه های معتبر و معروف جهان مانند هاوارد، آکسفورد و همچنین دانشکده های ایالت آریزونا، نیویورک، بوستون و … نیز تدریس می شود. گستردگی حوزه های موضوعی برای انجام پایان نامه ادبیات فارسی از جذابیتهای این رشته می باشد.

در رشته زبان و ادبیات فارسی با حافظ و مولانا و مثنوی اش به عرفان و تصوف وارد می شویم و با منطق الطیر عطار هفت شهر عشق را می پیماییم. در خلال داستان ها و نقد آن به قلمرو جامعه شناسی ورود می کنیم و با چراغ گرد شهر می چرخیم، با بررسی داستان ها و نظریه های روان شناسانی همچون فروید به دنیای روانشناسی سفر می کنیم و در خلال اسطوره ها به یونان و روم می رویم. و همچنین توسط اشعار نظامی با دلدادگانی همچون خسرو و شیرین و لیلی و مجنون آشنا می شویم.

فارغ التحصیلان این رشته خصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی علاوه بر کسب توانمندی های کافی در حوزه نویسندگی و نگارش، با حوزه های دیگری از علوم که به آن اشاره شد مانند روان شناسی، جامعه شناسی و … نیز آشنا می شوند. نوشتن و نگارش حتی  برای بسیاری از افراد تحصیل کرده و دانشگاهی ابدا کار آسانی نیست، استاد ابوالحسن نجفی در پیش گفتار اثر خود به نام “غلط ننویسیم” درباره نوشتن می گوید: سخن گفتن به فارسی برای کسانی که این زبان را از کودکی آموخته اند ظاهرا کار آسانی ست، ما به همان سادگی که نفس می کشیم با دیگران نیز سخن می گوییم اما نوشتن به فارسی کار آسانی نیست و هنگامی که قلم به دست می گیریم متوجه این امر می شویم. همچنین در انجام پایان نامه ادبیات فارسی این امر مشهود هست و تا انتخاب موسسه مشاور کمک بسزایی دارد.

بازار کار رشته زبان و ادبیات فارسی

تصور اغلب افراد درباره بازار کار رشته زبان و ادیبات فارسی تنها در حوزه آموزش و پرورش و معلمی ست، اما باید گفت بازار کار هر رشته ای در مرحله اول بستگی به توانایی، مهارت و قابلیت فارغ التحصیلان این رشته دارد. مشاغلی که در رابطه با این رشته می توان از آن ها نام برد عبارتند از: نویسندگی، خلق آثار ادبی و فرهنگی و فعالیت در چاپ و نشر، عضویت در هیأت علمی دانشگاه هاو ناظر و منتقد ادبی، ویراستاری، اشتغال در کتابخانه ها و ثبت احوال و اسناد، و فعالیت در مراکزی مانند شهرداری، استانداری لذا اهمیت انتخاب موضوع انجام پایان نامه ادبیات فارسی در انتخاب شغل تاثیرگذار می باشد.

انجام پایان نامه ادبیات فارسی در تمامی گرایش ها

رشته زبان و ادبیات فارسی در کارشناسی مانند بسیاری دیگر از رشته ها گرایش بندی نشده است، اما در مقاطع ارشد و دکتری دارای گرایش هایی ست. همچنین باید بیان داشت که بیشتر فارغ التحصیلان این رشته زبان و ادبیات فارسی محض خوانده اند یا در انتخاب موضوع انجام پایان نامه ادبیات فارسی سراغ حوزه ادبیات محض رفته اند.

برخی از مهمترین گرایش های زبان و ادیبات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری عبارتند از: نظریه و نقد ادبی، ادبیات پایداری، آموزش زبان فارسی، ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات عامه و …

انجام پایان نامه ادبیات فارسی – ادبیات پایداری

رشته ادبیات پایداری (ادبیات جنگ) رشته ای نو و جدید است که با رویداد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارزش و اعتبار ویژه ای یافته است. فارغ التحصیلان این رشته پیرامون ادبیات متعهد و ادبیات پایداری در سطح عالی به نشر و خلق آثاری در این زمینه می پردازند و به این ترتیب فرهنگ پایداری، مقاومت و ایستادگی مقابل جامعه استبداد، از خودگذشتگی و ارزش های دفاع مقدس را ترویج می دهند و به این ترتیب رسالت خود را به نحو احسن به انجام می رسانند. در این رشته دانشجویان ادبیات مقاومت برخی از  کشورها مانند فلسطین، عراق، افغانستان و … را آموزش می بستند.

انجام پایان نامه ادبیات فارسی رشته نظریه و نقد ادبی

در این شاخه از رشته زبان و ادبیات فارسی که به دانش سنجش متن نیز معروف است به تببین و تفسیر متن، نوع نگرش و ساختار آن، و همچنین نقد و تحلیل نظریه های ادبی و سیر تکاملی آن در جهان پرداخته می شود.

 

مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی – مشاورتز

بهترین موسسه انجام پایان نامه ادبیات فارسی

هر پایان نامه، رساله و پژوهشی با فراهم آوردن مقدمات و برنامه ریزی، دانش و تسلط نویسنده، و همچنین توانمندی و اشراف نسبی به موضوع میسر می شود. موسسه مشاور تز با بیش از هفت سال تجربه در انجام پایان نامه انواع رشته ها به خصوص انجام پایان نامه ادبیات فارسی با به کارگیری از مجموعه ای متشکل از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید ممتاز دانشگاه های عالی کشور در این راستا خدمات خود را ارائه می دهد. دانشجویان و متاقاضیان گرامی کافیست جهت انجام مشاوره و انجام پایان نامه ادبیات فارسی و همچنین رساله دکتری به این موسسه درخواست دهند.

نحوه انجام پایان نامه ادبیات فارسی

انجام پایان نامه ادبیات فارسی در چهار و گاه پنج فصل نگارش می شود

کلیات پایان نامه

مباحث نظری

تحلیل و داده ها

نتیجه گیری و پیشنهادات

در فصل اول انجام پایان نامه ادبیات فارسی کلیات پایان نامه بررسی می شود که شامل طرح پژوهشی (پروپوزال) می باشد. این مباحث عبارتند از بیان مسأله، سوالات اصلی و فرعی، فرضیات، اهداف، قلمرو و پیشینه پژوهش.  که کلیه این مباحث به مثابه ویترین کلی پایان نامه است.

فصل دوم انجام پایان نامه ادبیات فارسی که بنیان و کلیات نظری پایان نامه است، شامل نظریه هایی ست که پایان نامه بر آن استوار است و کل پایان نامه بر مبنای آن نگاشته می شود

فصل سوم انجام پایان نامه ادبیات فارسی که مهمترین قسمت پایان نامه محسوب می شود تحلیل داده ها بر پایه فصل دوم یعنی نظریه های ارائه شده است.

فصل چهارم انجام پایان نامه ادبیات فارسی نتیجه گیری حاصل از پژوهش و ارائه پیشنهادات نویسنده است

البته امکان دارد پایان نامه یک فصل دیگر و یا پیوست داشته باشد که بنا بر موضوع پایان نامه متفاوت است.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه ادبیات فارسی باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش مشاوره انجام پایان نامه زبان و ادبیات فارسی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد

انجام پایان نامه ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه ارشد ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی ، انجام رساله دکتری ادبیات فارسی ، نگارش پروپوزال ادبیات فارسی ، پایان نامه های ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه زبان و ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه ارشد زبان و ادبیات فارسی ، انجام پایان نامه ادبیات ، انجام پایان نامه ارشد ادبیات