مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی
به این مطلب امتیاز دهید!

مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی

در این مقاله مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مهندسی ماشین آلات کشاورزی یکی از رشته های زیر مجموعه علوم کشاورزی است که بیشتر به مباحث مربوط به فناوری کاشت، داشت و برداشت مکانیزه محصولات کشاورزی می پردازد. به طور کلی رشته مذکور به بررسی ادوات خاکورزی و تأثیرشان روی خاک، طراحی، ساخت و ارزیابی دستگاه های کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی، سیستم های هوشمند در کشاورزی، انرژی های تجدیدپذیر، آب شیرین کن های خورشیدی و سوخت های بیودیزل بخشی دیگر از مباحث مربوط به این رشته را در بر می گیرند.

انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی در تمامی گرایش ها

طبق آخرین مصوبه وزارت علوم و فناوری، رشته ماشین آلات کشاورزی، در مقطع ارشد و دکتری دارای گرایش های مکانیزاسیون کشاورزی، مکانیک بیوسیستم، انرژی های تجدیدپذیر، طراحی و ساخت و فناوری های پس از برداشت است.

انجام پایان نامه و رساله

انجام پایان نامه مکانیزاسیون کشاورزی

مکانیزاسیون کشاورزی یکی از گرایش های مقطع ارشد و دکتری رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی می باشد که به کاربرد موتور و ماشین در بخش کشاورزی می پردازد. در این رشته هدف افزایش تولید و زمان به ازای وقت کم تر و هزینه کمتر است و بالاخص جایگزینی نیروی انسانی یا کارگر با ماشین آلات پیشرفته و هوشمند کشاورزی یکی از اهداف این رشته می باشد که به افزایش تولید و کاهش هزینه ها و غیره منجر می شود.

انجام پایان نامه مکانیک بیوسیستم

مکانیک بیوسیستم یکی از گراش های رشته ماشین آلات کشاورزی می باشد که در آن طراحی و ساخت ماشین های کشاورزی و بررسی آنها می پردازد. این گرایش جدیداً طبق مصوبه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به نام طراحی و ساخت، انرژی های تجدیدپذیر و فناوری پس از برداشت تغییر کرد.

انجام پایان نامه انرژی های تجدیدپذیر

یکی از گرایش های جدید و خوب ماشین آلات کشاورزی است که به دلیل کاربردهای زیادی که در جامعه دارد، به سرعت رو به گسترش است. در این گرایش مباحث مختلفی اعم ساخت نیروگاه‌های خورشیدی، آب شیرین کن ها و غیره مورد بررسی قرار می گیرند.

انجام پایان نامه طراحی و ساخت و فناوری های پس از برداشت

یکی از گرایش های کاربردی رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی طراحی و ساخت فناوری های پس از برداشت می باشد. در این گرایش طراحی و ساخت فناوری پس از برداشت در بخش کشاورزی اعم از ساخت انواع خشک کن ها، انواع دستگاه های بسته بندی و خواص فیزیکی و مکانیکی محصولات کشاورزی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

نرم افزارهای کاربردی در انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی

در رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی نرم افزارهای زیادی برای شبیه سازی و طراحی و ساخت مورد بررسی قرار می گیرند. از جمله نرم افزارهای که در رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی خیلی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند می توان به نرم افزارهای ANSYS، SOLIDWORKS، COMSOL، FLUENT و ABAQUS اشاره کرد.

مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی - مشاورتز

مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی – مشاورتز

قابلیت های موسسه در رشته ماشین آلات کشاورزی

موسسه آموزشی مشاور در تز با بهره گیری از اساتید مهندسی مکانیک و مهندسی ماشین آلات کشاوری این آمادگی را دارد تا با بهره گیری از تخصص این دو رشته مشاوره و راهنمایی های لازم برای انجام پایان نامه و رساله های مهندسی ماشین آلات کشاورزی را به شما محققین و دانشجویان گرامی این رشته بدهد.

ژورنال های مهم برای چاپ مقاله در رشته ماشین آلات کشاورزی

از ژورنال های خیلی خوب برای چاپ مقاله در رشته ماشین آلات کشاورزی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • Materials Science and Engineering: R: Reports
 • Archive for Rational Mechanics and Analysis
 • Computer Methods in Applied Mechanics and Engineering
 • Energy and Buildings
 • Mechanical Systems and Signal Processing
 • International Agricultural Engineering Journal

خدمات مشاورتز در قبال مشاوره انجام پایان نامه کشاورزی ماشین آلات

در موسسه مشاورتز ما از ابتدا تا انتها با شما هستیم:

 • بر اساس علاقه مندی های دانشجو و اساتید وی موضوعات متنوع، کاربردی و جدید از طرف متخصصین موسسه مشاورتز ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید استاد راهنما، آموزش پروپوزال نویسی مطابق با استانداردهای دانشگاه محل تحصیل ارائه می شود.
 • پس از تصویب پروپوزال، بسته به تقاضای دانشجو نوع همکاری تعیین می شود. دانشجو می تواند در زمینه اجرای تمامی مراحل آزمایش، تجزیه های آماری و آموزش نگارش فصول مختلف پایان نامه از حمایت های موسسه مشاورتز بهره جوید.
 • پس از اتمام اصلاحات مربوط به دانشجو و اساتید راهنما و مشاور، آموزش تهیه فایل پاورپوینت جهت انجام دفاع ارایه خواهد شد.
 • در صورت تمایل، پذیرش مقاله مستخرج از پایان نامه (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) انجام می گردد.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی باشد، در صورتیکه تمایل به مشاوره انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاورتز در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

 

 

این محتوا می تواند برای سرچ های زیر مفید باشد:

انجام پایان نامه ماشین آلات کشاورزی ، انجام پایان نامه مکانیزاسیون کشاورزی ، انجام پایان نامه ارشد ماشین آلات کشاورزی ، انجام پایان نامه رشته ماشین آلات کشاورزی ، نگارش پروپوزال ماشین آلات کشاورزی، قیمت پایان نامه کارشناسی ارشد برق، هزینه پایان نامه کارشناسی ارشد برق